2733
2739
عنوان

بین این دو تا خواستگار کدوم رو انتخاب کنم؟ دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 8091 بازدید | 450 پست
بخدا جفتش خوبن امروزم ک نشسته بودن پیش هم  عکس دومیو دارماااااا ی بارم گذاشته بودم

عکس جفتشونو بزار زود پاک کن ما ببینیم صورت و سیرت پنهانشونو

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
شما گفتی گاهی عصبی بشه بددهن میشه ، الان همه نوشتن که خیلی عصبی و بددهنه و فلان  ، درصورتی که ش ...

دیگ یک کلاغ چهل کلاغ شد

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=104302151]فقط که خیانت نیست هزارتا چیز دیگه هم هست.طبق احادیث هم مهمترین ملاک همسر ایمان هست. ...

چرا به ظاهر هم هست مردی که غمش نیست مردای دیگه هرجاشو ببینن یعنی بی غیرته.این یکیش هست چیرای دیگه هم هست

2742
والا اینجور آدما از بقیه پاکترن.ثابت شده هست.

والا ما فامیل داریم پولدار بی ایمان که به هیچی پایبند نیست تا حالا سه بار زن گرفته...صیغه و دختربازی هم که براش عادته...رییس یه قنادی بزرگ میشناسم اصلا ایمان نداره نمیدونه امام و پیغمبر کی بودن و قران چیه... زنش از دست دختربازیهاش هر روز گریه میکنه خودش دختر بزرگ هم تو خونه داره.دوست دخترش همسن دختر خودشه!!!..پسرش هم مثل باباش دخترباز و بیشعور...در عوض فامیلای مذهبیمون یا حداقل پایبندمون هیییییچ حرفی پشتشون نیست عین آدم دارن زندگی میکنن به زن و دختر مردم هم کاری ندارن

2740
نمیدونم فحش میده سریع 

بده بد این کیس اگر صدتا خوبی داره همین فحاشیش از هزار عیب بدتره ولش کن بابا چه اصراری داری

به ایندت و خودت خیانت نکن .. همه اینجا دلسوز نیستن.. دو صباح جلو ترتو ببین ,,, ببین پیش کدوم یکی امنیت داری بابا جان

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
من با همین آزادی که یه سریا خیلی هلاک همسرت شدن به خاطر این موضوع هم مشکل دارم کمی از نظر من هرچیزی ...

عزیزم خود زن عقل نداره باید مرد بهش تذکر بده؟ زن اگه زن خوبی باشه هیچوقت نمیخواد برجستگیاشو به نمایش بذاره.. ‌‌یکی که از این کار خوشش میاد و دنبال جلب توجه مرداست ببخشید ولی خرابه و هر چقدر هم شوهرش محدودش کنه باز یه جا کرم خودشو میریزه 

2706