2752
2739
عنوان

نداشتن اراده لاغری🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقاااا منم ده کیلو باید کم کنم بخدا😂

من پریروز تصمیم گرفتم رژیم بگیرم با دوستم توافقم کردیم

روز اول خیلی قوی استارت زدم

دیروز مامانم قورمه درست کرد تر زدم😂

امروزم چون قورمه بود همینطور

فردام همینه

بدبختی اینه ب هرغذایی ک میرسم میگم عههه این غذای موردعلاقمو اینو واااقعا نمیتونم کم بخورم و عین چی میفتم ب جون غذا

یه راهکار ساده 

از هفت شب به بعد غذای پختنی نخورید و فقط آب ، دوغ خونگی، شیر ، خیار و هویچ خام .

تا هفت صبح 

بهتون قول میدم اساسی میترکونید 

خواهر من همینجوری ۲۲ کیلو کم کرد 

چون روزا هم سرکار می‌رفت و نمی‌تونست ورزش کنه 

صبحونه و ناهارش رو هم که توووپ میخورد عصر هم یه عصرونه ساده و می‌رفت تو فاز تا هفت فردا صبح 

دو سه روز اول سخت بود بعدش عادی شد براش الآنم که وزن کم کردن دیگه میل نداره شبا چیزی 

تو خونه ورزش کن با فیلم. سرکار یا هرجاهم میری پیاده برو. من باب رژیم و اینا مزااااج شناسی دکتر جاوی ...

یه برنامه ای هست برای ورزش تو خونه ولی تو انجام دادن اونم تنبلی میکنم.باید یه تصمیم جدی بگیرم😭😭

خب دقیقا بحث همینه دیگهههه ک اصلا نمیتونیم نخوریم منکه تا بوی غذا ب دماغم بخوره یا حتی عکس غذا ببین ...

لازم نیست حتماً اراده کنی

از روزی 5 مین شروع کن. سه روز در هفته هر سری 5 مین 5 مین افزایش بده. فقط شروع کن اشکال نداره با گریه و بی‌حوصلگی شروع کن اصن. 

من خودم هرسری تا مسیر باشگاه ک میرم مث چی زار میزنم وسط خیابون!😂💔

ولی حتماً مزاج شناسی دکتر جاویدو ببین تو یوتیوب. خیلی ربط پیدا میکنه ب خورد و خوراکت!