2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من قرار بعد از طلاق تنها زندگی کنم.خیلیم خوبه فقط باید گول مردی و نخوری و برای حریمت حرمت قایل باشی و برای پیشرفتت تلاش کنی

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
من قرار بعد از طلاق تنها زندگی کنم.خیلیم خوبه فقط باید گول مردی و نخوری و برای حریمت حرمت قایل باشی ...

چقد خوب

من فقط یکم استرس دارم کم نیارم 

ولی خو سریع یه کار جور میکنم 

حقوقشم کم باشه مشکلی نیس

🍼😚
2738
ما زیاد رفت و امد نداریم اخه چون همه یه شهر دیگن ما تهرانیم قبلن هم 4سال دانشگا بودم یه شهر دیگه& ...

درکل باید گرگ باشی

جامعمون پره از ادمای روانی ومریض جنسی.هیچکس خیر وصلاح کسی رو نمیخاد گول محبت ومهربونی وخنده هاشونو نخوری

میشه لطفا برا خونه دارشدنم صلوات بفرستین.😘😘😘😘
چقد خوب من فقط یکم استرس دارم کم نیارم  ولی خو سریع یه کار جور میکنم  حقوقشم کم باشه مش ...

شما جدا شدی عزیزم؟من در شرف جداییم یک یا نهایت دو ماه دیگه تمومه

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
نه من مجردم ولی تو خونه خیلی ازیت میشم

بعد پولی چیزی داری برا جدا زندگی کردن؟

2706