2737
2739
عنوان

تعبیر خواب

71 بازدید | 6 پست

دیشب خواب دیدم دارم راه میرم با یه دختری که نمیشناسمش و باهم خوب بودیم مثل دوست بودیم اصلا حواسمون نبودش ها یهو افتادیم تو یه استخر مانند خیلی گود بود خیلی

چند نفر دیگه هم افتاده بودن و درگیر بودن که بیان بیرون میخواستم کمکشون کنم ولی نشد

ته اون استخر یه چیزی بود مثله یه گیره بود که به پای دختره گیر کرد خیلی کمکش کردم یهو یه نیرویی انگار اومد کشید مارو بالا سریع جوری اومدیم بالا که نتونستم برم کمک اونایی که درگیر بودن

تعبیرش چیه؟

صدقه رد کن و بد به دلت راه نده

ولی برداشتی که من کردم این بود شما و یه عده دیگه درگیر یک شر یا گرفتاری میشید ولی نجات پیدا میکنید

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره درگیرش هستیم نمیدونم کی میایم بیرون از این گرفتاری

البته من منظورم

گرفتاریِ معنوی مثلِ گرفتارشدن به یک گناه و درنهایت نجات پیداکردن از اون گناه باشه

ان‌شاءالله که خدا کمک میکنه....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

ایشالا که خیره

من خودمم قبلا خوابامو تعریف میکردم ولی اینجا یه خانمی بهم گفت این کارو نکن. راجع بهش که مطالعه کردم دیدم درست میگن. خوابتونو بذای کسی که نمیشناسید و مطمئن نیستید مثبت تعبیر میکنن اصلا تعریف نکنید. دنبال کتاب تعبیر خواب هم نباشید. تعبیر خواب برداشت شخصی خودتونه و بهتره همیشه به خوب تعبیر کنید. کسی هم اگه براتون خوابی رو تعبیر کرد به خوب تعبیر کنید. چون همون اتفاق میفته🍀

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه