2733
2734
عنوان

سلااام بیاید عکس بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 70 پست
ینی چی مسموم شدی مسمومیت چی بود 

غذایی.حالم بدجور بد بود.بدنم ضعیف بود ک اینقد دیر اومد.فک کرده بودم حاملم.اخه همش بالا میوردم ...اووو چ ذوقی داشتم...اما.... ولی توخو مسموم نیستی انشالله ک باردراری

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

غذایی.حالم بدجور بد بود.بدنم ضعیف بود ک اینقد دیر اومد.فک کرده بودم حاملم.اخه همش بالا میوردم ...اوو ...

ینی بساطیه دلم آشوبه از ی طرف پهلوام درد میکنن ی هفتس حس پری دارم ولی نمیاد هیچ ترح و اینا هم ندارم نمیدونم چمه 

من بیبی چک مارک دگ پیدا نکردممممم...

تو همون لحظه هاله افتاد؟ 

من تو یکی از تاپینگا همینجا خوندم اگه بعد خشک شدن دو قطره اب بریزیم جا ادرار اگه محو شد ینی کاذبه من اینکارو کردم محو نشد دیگه نمیدونم درسته حرفشون یا غلط

2731
ینی بساطیه دلم آشوبه از ی طرف پهلوام درد میکنن ی هفتس حس پری دارم ولی نمیاد هیچ ترح و اینا هم ندارم ...

پس اگ حس پری داری ک از علایم بارداری ترشح هیچی نداری؟؟؟؟

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
تو همون لحظه هاله افتاد؟  من تو یکی از تاپینگا همینجا خوندم اگه بعد خشک شدن دو قطره اب بریزیم ...

نبابااا این حرفا چین دگ

من ک ترشح خیلللی دارم سفید آبکی و لوسیونی.و سوزش پهلو تیرکشیدن رحم و تخمدوم و کمی سینه.زیاد شدن بزاق دهن و تشنگی و سرگیجه چندروزه هم همش دلم ماکارونی میخواد و البته رااااانی خیلی دلم میخواد خنکککک..‌‌

لبامم حسابی خشکن ترک برداشتن جوش هم زدم.و اینکه امروز ۲۸پری هستش.من پری هام ۲۷روزه هستن اکثرا..‌‌خدابزرگه.۴روز دگ میرم آز اگ پری نشدم

تو بگو یه قطره  هیچیییییی

یادت نره هاااا اگ باردار بودی یاخدانکرده پر شدی بیا بگو همینجا...

من ک ترشح خیلللی دارم سفید آبکی و لوسیونی.و سوزش پهلو تیرکشیدن رحم و تخمدوم و کمی سینه.زیاد شدن بزاق ...

اینا اره منم تیر میکشه رحم وتخمدونم پریودیام درد نداره من منم خیلی تشنم میشه ولی ترشح ندارم اصلا 

اینا اره منم تیر میکشه رحم وتخمدونم پریودیام درد نداره من منم خیلی تشنم میشه ولی ترشح ندارم اصلا&nbs ...

چندوقته ازد کردی و اقدامی؟

2706