2737
2739
عنوان

سلااام بیاید عکس بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 70 پست
پریود شدی؟نمیرم ازمایش صبر میکنم چندروز اگ تست کاملا پررنگ شد بعد میرم ک ضایع نشم

نه خب مشکلم همینه پریود نشدم و انگار علامتی از پریودی نیس  میخوام فردا صبح دوباره تست میدم چون ادرارم خیلی رقیق بود

نه خب مشکلم همینه پریود نشدم و انگار علامتی از پریودی نیس  میخوام فردا صبح دوباره تست میدم چون ...

احتمالا بارداری .

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم بی بی زدم اخه بعد ناهار منفی شد درحالیکهدیروز مثبت شد

فردا بزن شب ماعیات زیاد نخور.مایعات ک خوردی دوساعت بعد برو دستشویی ک تخلیه بشه و دگ نخور صب ادرارت غلییییظه بزن🤣😂

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
2728
2740
خطش خیلی نازکه.اصلا نمیتونم باور کنم مثبته تاالان هزارتا بیبی گذاشتم این ماه همه منفی.حتی ادرار امرو ...

لانه گزینی که اتفاق بیفته بی بی شروع به مثبت شدن میکنه. من درست لحظه ای که بی بیم همینجوری هاله انداخت لک لانه گزینی رو دیدم.

They tried to bury us, but they didn't know we were seeds.. 🌱
ضمنا مبارکه عزیزم. صبر کن پررنگ تر شه برو تست خون بده. 

ممنون گلم فعلا ک معلوم نیست چون مدیکوره احتمالا کاذب بودنم داره حدااکثثثثثر تا ۳یا۴روز دیگه باید پریود شم.اگ بخوام بلندترین سیکلمو انتخاب کنم ۴روز دیگه

سلام چی شدی؟تست کردی؟

سلام عزیزم همه بهم گفتن مدیکور الکی مثبت میکنه امروز دوباره یه رز خریدم اینبار ی مارک دیگه بیشتریه ساعت ی هاله افتاد مثل قبلی ولی زن داداشم میگه نباید اینقد طول میکشید ینی جوابش منفیه خو منفی باشه هم من 10روز شد که دوفاستونو قطع کردم باید زودتر از این پری میشدم انقدر گنگ و گیجم که نگو

سلام عزیزم همه بهم گفتن مدیکور الکی مثبت میکنه امروز دوباره یه رز خریدم اینبار ی مارک دیگه بیشتریه س ...

ای بابا..اره نباید اینقد طول میکشید...برو آز بده...من دوقاستون ک میخوردم روز سوم پری میومد یبارم مسموم شده بودم.۱۳روز بعداز قطع قرص پر شدم.

ای بابا..اره نباید اینقد طول میکشید...برو آز بده...من دوقاستون ک میخوردم روز سوم پری میومد یبارم مسم ...

من هم دوفاستون هم متفورمین هم رازیانه میخوردم فردا میرم از میدم خداکنه مثبت باشه دعا کن

شما چی عزیزم مثبت بود 

2706