2733
2734
عنوان

به نظرتون عملیه این تصمیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیامیخونی؟من رشته م مدیریته خودمم غیرذولتی درس میدم موندم اصن رشته مو میخوان ک بخونم یا نه

من برای آموزش پرورش میخونم.پیگیر دفترچه باش احتمال زیاد میخوان مدیریت...

2738
میشه یه توضیح بدی منم متوجه بشم چه جوریه امتحاناش و کی هست برای سال اینده بخوام شرکت کنم

آره عزیزم گوش به زنگ باش سایت سنجش همین روزا دفترچه میزاره دانلود کن ببین رشته و شهر تورو میخواد یا نه 

چیزی نمیشه مطمئن باش مادرکارمندروحیه عالی ای خواهدداشت  بچه هام حس بهتری دارن  مهدبذار

اگر آدم استخدام باشه تعطیلی داره حقوق مناسب داره بیمه داره مزایا داره خانه معلم و جنس قسطی و هزار حسن 

و مزیت اجتماعی و همه چی

مسلمه از خونه داری بهتره 

این بچه ها قوز بالا قوز شدن نگران اینام

هیچ نگران نباش عزیزم باهرچی سختیه دو دستی آینده وهدفتو دنبال کن چه موقعیت های سختی بودن که مادرا ودرا گذروندن وازپسش براومدن واسه بزرگ کردن ما تو هم میتونی تا بخوای بری سرکاربچت یکسالشه ساعت کاری معلماهم که ۸تا۱۲ س.زودمیرسی خونه.تازشم مدیریت خوب باشه اجازه میده بیاری وببری بچتو.کمکت میکنه دلتو بسپاربخدا.من خودم بچه فرهنگی ام مامانم تمام بچگیم میبردم مدرسه تودفترمیشستم پیش دفتردار یاتوحیاط می چرخیدم

2706