2737
2734
عنوان

به نظرتون عملیه این تصمیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 57 پست
نه بابا  آموزش و پرورش از بی کفنی زنده ست مگه میتونه این همه خرج آموزش نیروی انسانیش کنه؟راحت ...

بی کفنی 🤣🤣عالی گفتی، باید خیلی رومو سفت کنم و یه مدت بچه مچه رو بیخیال شم تا این شغلو بدست بیارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن روی خودت کار کنی همه از اول مقاوم نیستند که. موفق بشی ایشالله

آخه من همون سال اول که بچم دنیا اومد آموزشگاه داشتم ولی چون دست تنها شدم بستمش تا بچمو بزرگ کنم 

در این حدود بی عقلی داشتم از خودم و کم طاقتیم میترسم راستش

هیچ نگران نباش عزیزم باهرچی سختیه دو دستی آینده وهدفتو دنبال کن چه موقعیت های سختی بودن که مادرا ودر ...

حالا پسرم رو میتونم پیش یک بزارم باهاش برم و بیام، این دومی از کجا پیداش شد 🤣اینو باید شده حتی کل حقوقمو بدم، بسپرم به پرستار زبده

2728
آخه من همون سال اول که بچم دنیا اومد آموزشگاه داشتم ولی چون دست تنها شدم بستمش تا بچمو بزرگ کنم  ...

به این فکر کن که فردا بچه ات بزرگ میشه خدایی نکرده تو سال های که میتونستی کاری کنی از دست دادی. 

حالا پسرم رو میتونم پیش یک بزارم باهاش برم و بیام، این دومی از کجا پیداش شد 🤣اینو باید شده حتی کل ح ...

والا چی بگم من بخاطرمدرسه۳ساله بچه دارنشدم که یه وقت کارمو ازدست ندم خیلی دوسش دارم هرسال میگم سال اخره دیگ برم دنبالش بچه دارشم باز...

2740
والا چی بگم من بخاطرمدرسه۳ساله بچه دارنشدم که یه وقت کارمو ازدست ندم خیلی دوسش دارم هرسال میگم سال ا ...

اگر غیرانتفاعی هستی بچه بیار ارزش نداره چون وقت طلایی بچه دار شدن یه سن خاصه

اگر غیرانتفاعی هستی بچه بیار ارزش نداره چون وقت طلایی بچه دار شدن یه سن خاصه

اره درسته حقوق ناچیزه بیمه یه خط درمیونه اما وقتی پله پله پیشرفت میکنی ذوق میکنی وحس خوبی بخودت پیدامیکنی نمیدونم شایدم اشتباه میکنم

اره درسته حقوق ناچیزه بیمه یه خط درمیونه اما وقتی پله پله پیشرفت میکنی ذوق میکنی وحس خوبی بخودت پیدا ...

من پتج سال تو یه جای غیردولتی لاکچری مدیر بودم و رئیس دپارتمان یه مقطع خاص، سرکلاس هم میرفتم و.... خیلی نمیخوام بازش کنم. ولی وقتی بچه سقط کردم و واسه دومی چندماه طول کشید انقدر حسرت خوردم چرا اصلا سرکار رفتم و اول بچه دار نشدم