2726
عنوان

به نظرتون عملیه این تصمیم؟

342 بازدید | 57 پست

بچه ها من یه پسر چهارساله دارم و سه ماهه باردارم

پارسال آزمون استخدامی شرکت کردم رتبه عالی شدم در حد چند نفر اول ولی چون رشته منو یک نفر میخواستن یدونه دختر شهید برداشتن،

امسال شنیدم رشته منو بیشتر میخوان پس قبولیم محتمله،

بعد قبولی یک سال تمام کلاس های فشرده داره مثلا از صبح تا شب و دوره دیدن

مهرسال بعد میریم سرکلاس، به نظرتون با نوزاد میشه کلاس شرکت کرد؟ کجا بزارمش پرستار بگیرم یا کلا قید کار رو بزنم آخه سنم بالا بره دیگه نمیتونم شرکت کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پرستار يا مهدكودك(بله براي نوزادم هست)يا مادري .پدري.شوهري....

مادرم ازم دوره و نمیتونه مادرشوهرم هم دوره خواهرا و برادرا که اصلا شوهرمم تمام وقت سرکاره آخه چجوری نوزاد رو بزارم برم 😭

من بودم به خاطر بچه هام قید کار را میزدم، بچه ها به یک مادر تمام وقت و دلسوز نیاز دارند نه پرستاری که معلوم نیست کی هست 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

بله ادامه بده بذارش مهد

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

خیلی سخته با نوزاد. اونوقت تمام فکزت پهلو بچته. من نوزاد ۴ماهه دارم. پس فردا کلاسهام شروع میشه. هفته ای یبار ببشتر نیس. صبح تا عصره. از الان استرس گرفتم. و هی دارم شیر میدوشم کنار میزارم

2706