2737
2739

واقعا نمیدونم باش چکار کنم بخاطر اینکه خیانت میکنه مدتیه تحویلش نمیگیرم کارشم ندارم اونم فقط بهانه میگیره و سرمنو بچه ها داد میزنه از اول محرم بش میگفتم بچه هارو ببر حداقل دوریدبزن تو خیابون جایی اخه بخدا هیچ جا نمیریم نبردشون منم چند شبه بچه هارو میبرم با خودم روضه باورکنید جای خاصی هم نمیرم اونم امشب درو ازبیرون قفل کرده از داخلم توش سیم ولحیم گذاشته که باز نشه😥

نمیدونم باش چکار ونم نه محبت میکنه بهمون الانم نمیزاره بیرون بریم

زنگ بزن پلیس بگو شوهرم حبسم کرده

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد چکار میکنن

حداقل پرونده تشکیل بدن تو سابقه زندگیتون ثبت بشه بعدا نتونه بزنه زیرش

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2740

گلي چندساله ازدواج كردي چند ساله بچه داري؟

اول از اینکه توراهیم پسر بود خیلی ناراحت شدم ولی الان خوشحالم که پسرم یه داداش واسش میاد و خداروشکرمیکنم از خدا میخام دامن همه منتظرارو سبز کنه😻
به نظر من بچه ها رو روضه و جاهای غمگین نبر برا روحیه شون خوب نیس (منو نخورین )

😂😂😂فقط داخل پرانتز

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍