2737
2734
عنوان

شوهرم درخونه رو قفل کرده که نرم با بچه هام روضه

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 50 پست

خیانت میکنه بعد شما بهش میگی بچه هارو ببر ی دوری بزن؟

تا وقتی ب همسرت بها بدی، ن تنها خیانتشو زشت نمیبینه و حس پشیمونی بهش دست نمیده بلکه پررو تر از قبل میاد جلو و حتی ب خودش اجازه میده سر شما داد بزنه. اصلاااا نباید نشون بدی که نیازی بهش داری. حداقل بخاطر خیانت تنبیهش کن.

این نظر من بود. هرکسی صلاح زندگیش رو بهتر میدونه.

ولی خب اینطور ک مشخصه زیادی پر و بال دادی بهش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای😐😐رابطه هم داره؟؟

ای 

دست رو دلم نزار ۴سال بعد ازدواجم فهمیدم خاینه بس ساده بودم با دوس دختر دوران مجردیش بود همیشه دلیل بی مهری و عصبی بودنش رو نمیدونستم بش محبت میکردم بش می رسیدم ولی محبت نمیکرد بعد ۴سال فهمیدم سرش جای دیگه ای گرمه

زنگ بزن به پلیس بگو حبست کرده چرا کوتاه میای واقعا؟بیان ببینن بعدشم درخواست طلاق بده 

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2738
هنوز حتي ب خونوادت نگفتي ؟ 😐😐خب شوهرتم حق داره خرش و دراز ببنده والا😐

گفتم قبلا میگن طلاق بگیر بچه هارو میدی بهش بچه هارو نمیخواییم‌منم بخاطر بچه ها موندم یه هفته دوریشونو نتونستم تحمل کنم 

دارم زنگ میزنم کسی جواب نمیده باز زنگ میزنم 

وا مگه میشه:/

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
هرچند براش مهم نیس هندزم داره به خیانتش ادامه میده ولی نمیزاره زندگیمو بکنم موندم به خانوادم بگم یان ...

بگو اگه مطمئنی ازت دفاع میکنن 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
وا مگه میشه:/

آره میشه. این مملکت خراب شده همینجوریه ، من هم بارها شده زنگ زدم کسی جواب نداده

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
گفتم قبلا میگن طلاق بگیر بچه هارو میدی بهش بچه هارو نمیخواییم‌منم بخاطر بچه ها موندم یه هفته دوریشون ...

اي جانم😢دورت بگردم اميدوارم خدا كمكت كنه عزيزم🙏 ولي ايكاش ميشد با ي مشاور صحبت كني و اينكه صرفا ب خاطر بچه ها نبايد خودت و بسوزوني البته چون مادر نيستم نميتونم دركت كنم 😢