2737
2739
عنوان

برای دندون از دست رفته چه جایگزینی مناسبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10446 بازدید | 65 پست
ایمپلنت و سرطان بعد چرا؟من دندانپزشک هستم شاید منطور شما ایمپلنت سینه و بدنه

نه ایمپلنت دندان 

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍

میشه بگید ایمپلنت دندان چه قدر زمان میبره ؟ از جلسه ی اول تا اخرین جلسه که کارش تموم‌ میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب شانسم دندانپزشکا اومدن 🤗🤗🤗

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2731
خب گلم گفتم که الان شما دندونتون شکسته ریشه اشو کشیدین یا نه ریشه داره ؟

نه ریشه نکشیدم. ولی ریشه پوسیده توفکم نمیشه کاری کرد 

دندانپزشکین؟چرا زدین فوق لیسانس تحصیلاتتونو ؟

ریشه سیاه وپوسیده را نکشیدم تااستخونم تحلیل نره🤣

2738
میشه بگید ایمپلنت دندان چه قدر زمان میبره ؟ از جلسه ی اول تا اخرین جلسه که کارش تموم‌ میشه

۶ ماه زمان میبره درکل

نه ریشه نکشیدم. ولی ریشه پوسیده توفکم نمیشه کاری کرد 

خب پس باید بکشید 

دوتا راه دارید یا بریج که پیشنهاد نمیکنم 

یا ایمپلنت که اگه مشکل مالی ندارید پیشنهادم ایمپلنته .مقاله هم چندتا نگاه کردم رابطه ی مستقیمی با سرطان دیده نشده .ممکنه باعث عفونت لثه یا پری ایمپلنتیت بشه  نهایتا پیش یه دندانپزشک خوب انجام بدین حتما 

والا من تخصصم ارتوپدیک دندانی نیست اصولا باید دکتر چک کنه وضعیت بافت دهانی  وضعیت استخوان فک  رو  باید مناسب باشه اگر نه باید پیوند بزنن که پروسه رو طولانی تر میکنه چندیدن ماه ممکنه زمان ببره.

خب پس باید بکشید  دوتا راه دارید یا بریج که پیشنهاد نمیکنم  یا ایمپلنت که اگه مشکل مالی ...

مرسی خانمی اخرشب بهتون پیام میدم چنتا سوال دندون دارم

تشکرررررر🌸🌸🌸🌸🌸

2706