2703
2553

من یکی از دندونام شکست و الان جاش خالیه پیداست

میخواستم ایمپلنت کنم ولی شنیدم ممکنه باعث سرطان بشه

اگرم جاش خالی بمونه استخوان فک از بین میره

خدایا موندم چیکار کنم

کسی تجربه ای نداره بهم بگه

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍

من نشنیدم ایمپلنت باعث سرطان میشه

خاله من قبلا سرطان داشت الانم چند تا دندونش ایمپلنت هست اگه سرطان زا بود دکترش میگفت انجام نده

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دندانسازی دندون بسازه دیگه کاری دیگه نمیشه کرد

یعنی چی؟؟

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
منک دندونم کشیدم ده ساله.همون ایمپلنت منم شنیدم.شوهرم میخادانجام بده.

خب چهرتو پیر نکرد یا استخوان فکت از بین بره؟

2714

دندونتون الان کشیده شده؟یعنی ریشه دندون ندارید؟اگه شکسته ممکنه بشه تاج رو بازسازی کرد (ممکنه)ولی اگه دندون از دست رفته بهترین راه جایگزینی ایمپلنته .باعث سرطان میشه؟کی گفته؟خرکی هر چی بگه که نباید قبول کرد .اگه مقاله ای چیزی راجب این موصوع هست بگین 

ن عزیزم ایمپلنت کی گفته سرطان میاره!! چ سرطانی اون وقت؟ بهترین گزینه ک البته یکم خرجش زیاده همون ا ...

تیتانیوم باعث تضعیف ایمنی وسرطان میشه

خب چهرتو پیر نکرد یا استخوان فکت از بین بره؟

من وقتی بچه بودم یکی از دندونامو کشیدم که دندون شیری هم نبود الان بعد از کلی سال هیچ تغییری تو چهرم ایجاد نکرده فقط تو دهنم جاش خالیه.

دندونتون الان کشیده شده؟یعنی ریشه دندون ندارید؟اگه شکسته ممکنه بشه تاج رو بازسازی کرد (ممکنه)ولی اگه ...

2706