2737
2734
عنوان

برای دندون از دست رفته چه جایگزینی مناسبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10446 بازدید | 65 پست
کسی میدونه هزینه ایمپلنت چقدره البته تهران بعد لمینت بهتره یا کامپوزیت؟؟

اصفهان ۳ میلیون

کامپوزیت بهتره

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این مقاله علمی نیست.مقاله ی علمی یعنی رو یه موصوع کار شده ازمایش شده بیمارا بررسی شدن و نشون داده که این مشکل وجود داره به علاوه این موصوع تو هیچ رفرنس دندانپزشکی لاقل من ندیدم .من خودم سرچ میکنم دیس ادونتیج های ایمپلنتو ولی اینو میدونم سیف ترین و بهترین راه جایگزینی دندان از دست رفته اس 

عزیزم این مقاله علمی نیست.مقاله ی علمی یعنی رو یه موصوع کار شده ازمایش شده بیمارا بررسی شدن و نشون د ...

خب ولی احتمالش هست 

منم بدنم ضعیفه میترسم واقعا

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2731
هزینه کامپوزیتو میدونید

کامپوزیت خیلی بهتره تا لمینت

شاید براهردندون ۶۰۰

به هر حال راه دیگه بریجه دوتا دندون کناری رو تراش میدن و یه روکش سه واحدی که دوتاش روکشه و یکیش بریج واسه دندون وسط که از دست رفته اماده میکنن .زیاد روش خوبی نیست اگه دندونای کناریت خرابن ولی میشه انجام داد

به هر حال راه دیگه بریجه دوتا دندون کناری رو تراش میدن و یه روکش سه واحدی که دوتاش روکشه و یکیش بریج ...

عزیزم اونم استخوان فک را ازبین میبره چون جاش خالیه

2740
ایمپلنت بهترین نوع ۳۵۰۰۰۰۰ تهران

پولش مهم نیس میترسم خیلی

گلم من خودم دندانپزشکم 😊

خانمی پس فدات بشم یکم منوراهنمایی بکن پس

2706