2733
2734
عنوان

مهمان امام حسین در زنجان

131 بازدید | 14 پست

دوستان این جمعیتی که تشریف میبرن زنجان شب داخل مساجد می خوابن یا خیابان ....چون اینقدر هتل و مهمانسرا که ندارند کسی رفته زنجان میشه تعریف کنید چه جوریه ...دلم هوس عزادری زنجان کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

محرم حال و هوای زنجان فوق العاده س 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

اون روز حسینیه اعظم زنجان رو تلوزیون شبکه۳نشون میداد خیلیییییی پرجمعیت وسنگین بود.بخاطراین معروفه؟

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2738
اون روز حسینیه اعظم زنجان رو تلوزیون شبکه۳نشون میداد خیلیییییی پرجمعیت وسنگین بود.بخاطراین معروفه؟

اره چون از همه جا میان اینجا معروف شده ولی واقعیتش من اصلا از مداحاشون خوشم نمیاد ی جوری میخونن

هعیییی😶

میتونید تو چهاراه انقلاب  که هتل و مسافرخونه هست دسته هم ازاونجا رد میشه رزرو کنید یا اگه هتل نمیخوایید میدان بسیج برا مسافراس اونجا بمونید

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤
2706