2737
2734
عنوان

چیکار کنم حامله بشم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 72 پست
برا ترویید قرص لووتیروسکن داد بهم برا تخمدان هام پروژسترون بعد گف روز سوم پری بیا متاسفانه الان د ...

ببین استرس این بلارو سر پریودات اورده خودتو بزن ب بیخیالی ب شوهرت بگو بیا حداقل یک ماه شاد زندگی کنیم و بدون استرس باورکن تاثیرداره یهو باردار میشی

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله البته من عقدم ولی خب تو این یکسال رابطه ک داشتم اصلا باردار نشدم حالا هم نگرانم که نکنه کلا نازا ...

خب مطمئنی شما شوهرت رابطه رو کامل انجام میده شاید چون عقد هستین میترسه 

برا ترویید قرص لووتیروسکن داد بهم برا تخمدان هام پروژسترون بعد گف روز سوم پری بیا متاسفانه الان د ...

اول بی نظمی پریودهاتو درمان کنی. هرچقد منظم تربشه یعنی بدنت سالم تره و امادگی بارداری بیشتر. نگران هم  نباش خدا خیلی بزرگه ولطف و کرم خدا  خیلی زیاده. انشالله به زودی باردار میشی

2731
ببین استرس این بلارو سر پریودات اورده خودتو بزن ب بیخیالی ب شوهرت بگو بیا حداقل یک ماه شاد زندگی کنی ...

استرش کع یکی از دلایل اصلیش بوده تا به امروز😔

اخه من استرس درس و دانشگاه داشتم تا هروقت استرسم میرف بالا اینطوری میشدنـ پری هام

الان میخام امپول بزنم برا پریودی..موردی داره؟

اول بی نظمی پریودهاتو درمان کنی. هرچقد منظم تربشه یعنی بدنت سالم تره و امادگی بارداری بیشتر. نگران ه ...

وقتی قرص میخوردم خوب بودم.همین کع قرص قطع شد الان مریود نمیشم😔

عزیزم منم تیروئیدم کم کار بود حامله نمیشدم نگو تی اس اچم رفته بود بالای10 چندماه خبر نداشتم بعد که دکتر رفتم بعد دوماه قرصمو که مرتب خوردم حامله شدم نگران نباش قرصتم درست بنداز سر موقع،منم بعد 1سالو7ماه حامله شدم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2738
استرش کع یکی از دلایل اصلیش بوده تا به امروز😔 اخه من استرس درس و دانشگاه داشتم تا هروقت استرسم میر ...

نه عزیزم نترس

صددرصد استرس دور کن وگرنه باردار نمیشی

اروم باش از هیچی عصبی نشو همه چی رو بزن به در بیخیالی یک ماه شاده شاد باش

عزیزم منم تیروئیدم کم کار بود حامله نمیشدم نگو تی اس اچم رفته بود بالای10 چندماه خبر نداشتم بعد که د ...

وااااای یعنی ممکن هس بشم؟؟؟

من تروییدم پنج بود😞

شمام پری هات نا منظم بود؟

خب به دکترت بگو. دمنوش رازیانه برای کیست و نامنظمی قاعدگی خیلی عالیه 

خواهر نمیدونی این تیروئید با همه چی واکنش نشون میده دردسری برای ما 

هر چیزی نمیشه خورد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1539962/باید-و-نباید-هایی-برای-گرم-کردن-رحم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706