2410
2553
عنوان

چیکار کنم حامله بشم؟!

762 بازدید | 72 پست

تو رو خدا کمک کنید:/

یکساله ازدواج کردم ولی باردار نمیشم

دکتر هم رفتم گف تروییدت کم کاره..

ایا کسی هس با این شرایط حامله شده باشه؟؟؟

پریودی هام هم منظم نیس:/

الان دوماهه پری نشدم😭توروخدا بگین چیکا کنم؟؟؟

سلام عزیزم. اول از همه همسرتو راضی کن آزمایش بده

تو رو خدا کمکم کن..همسرم اینقدر تحت فشارم قرار میده که حامله نمیشی:/

تا هرکسی میبینه حامله شده اینقدر روحیش خراب میشه..

دکتر کع رفتم بهم گف مشکلامو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من از روز اول اقدام همش میگفتم من به این زودی ها حامله نمی شم. سه ماه که گذشت واقعا استرسی شده بودم و داشتم از ناراحتی دق می کردم. ولی دکترا همش میگفتن تا یک سال طبیعیه. یه بارم یه سونو دادم برای بررسی فولیکولام تو سونوگرافی کوثر تو پاسداران که بهم گفت پلی کیستیکی خلاصه داغون شدم. جوابو به دکترم نشون دادم گفت چرته. برو یه سونوگرافی معتبر. خلاصه فقط یه دونه کیست کوچیک داشتم. شوهرم رفت آزمایش داد فهمیدیم تحرک اسپرمش پایینع. یه دوره قرص پریناتال خورد به لطف خدا باردار شدم

قرص چی میخوری؟

هرچند وقت ازمایش میدی 

اصلا ربطی ب تیروئید نداره منم دارم

ولی شوهرم مشکل داشت 

اسپرمش ضعیف بود 

و خودمم هرشب با روغن سیاه دانه چرب میکردم و میبستم نمیذاشتم اصلا رحمم سرد بشه حتی تو تابستون عرق میکردم ولی شکممو بسته بودم ک گرم بمونه و شوهرمم بستم ب کاسنی و زنجبیل 

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

همه مشکباتی که گفتی پیش حکیم مومن تبریزی حل میشه عزیزم

سه ماه بعدم باردار میشی

فقط با همیرت برو

نبض میگیره نیفهمه ایراد از کجاست

داروهاشم گرونه

هر نسخهدحدود پونصد برای هر نفر

سه ماهم بابد بخورید

ولیبعد سه ماه باردار میشی

تیروییدتم خوب میشه و بقیه چیزا

۷۷۵۰۹۸۱۸ تهران

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2714
قرص چی میخوری؟ هرچند وقت ازمایش میدی  اصلا ربطی ب تیروئید نداره منم دارم ولی شوهرم مشکل داشت ...

برا ترویید قرص لووتیروسکن داد بهم

برا تخمدان هام پروژسترون

بعد گف روز سوم پری بیا

متاسفانه الان دوماهه هم پری نشدم😭😔

شما هم مث منین😔

بله البته من عقدم ولی خب تو این یکسال رابطه ک داشتم اصلا باردار نشدم حالا هم نگرانم که نکنه کلا نازا باشم 

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
تو رو خدا کمکم کن..همسرم اینقدر تحت فشارم قرار میده که حامله نمیشی:/ تا هرکسی میبینه حامله شده اینق ...

سلام تو سایت تاپیک های زیادی هست که برای بارداری راه حل دادن سرچ کن 

و اگه به نذر اعتقاد داری توکل بخدا کن و صدقه بده به نیت مادر شدنت برای سلامتی آقا امام زمان و صداشون بزن بخواه دعات کنن  ،دعاشون رد نمیشه 

و نذر کن اسمشو مذهبی بذاری 

امضام رو بخون توسل کن به شهید هادی و شهید سامانلو 

لینک تاپیک حاجت روایی آخر امضام هست بخون خیلی ها اینجا شکر خدا با این نذرها مادر شدن کامنتاشون هست 

الهی شما هم به زودی تاپیک بزنی و خبر خوش حاجت روابی بدی ،

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

ببین عزیزم اول از همه باور داشته باش که با پیشرفت علم پزشکی کمتر از اون چیزی که فکر کنی مردم نازا هستن. هم مشکلات مردان هم زنان قابل درمان

اگر تهران هستی دکترمو معرفی کنم که کلی بهت انگیزه و انرژی بذه

بابا الان همه دیر حامله میشن. شاید حتی هیچ مشکلی هم نداشته باشن

2706