2737
2734

و همه ی اونایی که میگن معتاد دیدیم ترک کرده دروغ میگن.. شوهر من از مجردی قرص میخورده بعد ازدواج تریاک و بافور الانم شده هروئین .. چندبار ترکش دادیم..امروز فهمیدم دوباره هم رفته سمت هروئین.. هروقت ترک میکنه عاشق من و زندگیمونه.. امان از روزیکه بره سمتش .. انگار من دشمن ترین دشمنشم.. ازش متنفرم.. تو رو خدا دعا کنید برام

خدا منو ببین..

باید از ته دلش بخواد وخسته شده باشه

من دیدم کسی که ترک کرده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن پرتش كن بيرون

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2728

خیلی از اعتیادا رو میشه ترک کرد. ولی هرویین خیلی سخته. هروییت اعتیاداورترین ماده تو کل جهانه.  ینی کسی که هرویین رو بخواد ترک کنه یا تو ترک میمیره یا دوباره مصرف میکنه و تعداد بسیار کمی هم ترک میکنن

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.

میدونی چراترک نمیکنه چون دوست داره موادا

چون موادبهش ارامش میده صبرنیده همه چی بهش میده

ببخشیدشمام مثل موادباشیندبراش بریند

بچسبین به استخوناش که نتونه ترکتون کنه

اذیت کنه بی محلی کنه

اگه تاخیری توکشیدنش بشه دیوونه میشه

انچه ازسرگذشت شد سرگذشت!!!!!!!!
2740
خیلی از اعتیادا رو میشه ترک کرد. ولی هرویین خیلی سخته. هروییت اعتیاداورترین ماده تو کل جهانه. & ...

تا حالا آروزی مرگ کسی نکردم.. ولی به حق امام حسین اگه ترک نمیکنه حداقل بمیره تا بچه هام یه عمر با ننگ و سرافکندگی زندگی نکنن

خدا منو ببین..
با این معتادیش پدرشوهرم خیلی پشتشه خونه هم به اسم پدرشوهرمه.. اگه اینکارو کنم پدرشوهرم منو میندازه ب ...

خب پولاشو يواش يواش بگير ازش يه جا اجاره كن برو 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

اگه بگم خودم معتاد بودم و ترک کردم دیگه این و نمیگی

ولی هروئین ترک کردنش سخته غیر ممکن نیست شوهر شما خودش نمی‌خواد خودش عشق می‌کنه با اعتیادش

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
تا حالا آروزی مرگ کسی نکردم.. ولی به حق امام حسین اگه ترک نمیکنه حداقل بمیره تا بچه هام یه عمر با نن ...

بنظرم طلاق بگیر. چندوقته اعتیاد داشته؟ چند سالشه؟

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
میدونی چراترک نمیکنه چون دوست داره موادا چون موادبهش ارامش میده صبرنیده همه چی بهش میده ببخشیدشمام ...

من یک سال و نیمه که فهمیدم معتاده نمیدونید چه ها براش کردم چقد برا همه چی کوتاه اومدم.. چقد پاش موندم.. ولی الان بریدم 

خدا منو ببین..