2733
2739
عنوان

امروز فهمیدم واقعا اعتیاد ترک نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 2312 بازدید | 50 پست
بقول یه بنده خدایی مواد استراحت داره ولی ترک نداره

این فردی که میشناسم بیشتر از ده ساله که پاکه 

حتی قلیون هم نمیکشه

اینکه شوهر شما اراده اش ضعیفه دلیل بر نشدنش نیست

یه سر بزنید به گروه های افرادی که ترک کردن یه اسم خاصی هم دارن یادم نیست کلی ادم هستن که ترک کردن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یک سال و نیمه که فهمیدم معتاده نمیدونید چه ها براش کردم چقد برا همه چی کوتاه اومدم.. چقد پاش موند ...

جاهایی هست که ترک به روزه میدندخیلیم خوبه

انچه ازسرگذشت شد سرگذشت!!!!!!!!
افرین چن سال پاکی؟؟جلسه هم میری؟

منم به یک ماده ای اعتیاد داشتم که تو دانشگاه بهم دادن و واقعا نمی‌دونم چی شد می‌کشیدم یک مدت یکسال می‌کشیدم الان دو سال پاکم 

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
2731
بنظرم طلاق بگیر. چندوقته اعتیاد داشته؟ چند سالشه؟

آره اینبار میخوام طلاق بگیرم.. خودش میگه از مجردی قرص میخورده.. منه ساده دیر فهمیدم.. چون تو عمرم معتاد ندیده بودم.. ۲۹ سالشه

خدا منو ببین..
آره اینبار میخوام طلاق بگیرم.. خودش میگه از مجردی قرص میخورده.. منه ساده دیر فهمیدم.. چون تو عمرم مع ...

ببین اگه میخوای طلاق بگیری باید مدرک درست درمون داشته باشی. با وکیل مشورت کن. مالی چیزی داره که بتونی مهریه بگیری؟

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
منم به یک ماده ای اعتیاد داشتم که تو دانشگاه بهم دادن و واقعا نمی‌دونم چی شد می‌کشیدم یک مدت یکسال م ...

عزیزم...چی بود؟عقل نداشتی مگ چرا اونا دادن تومصرف کردی؟؟اولش بهت دادن اخرخودت میگرفتی؟؟

2740
ببین اگه میخوای طلاق بگیری باید مدرک درست درمون داشته باشی. با وکیل مشورت کن. مالی چیزی داره که بتون ...

همیشه دست بزن داشت.. یبار پزشکی قانونی شکایتشو کردم.. یعنی از اینجا نامه دارم.. یبارم رفته کمپ .. میتونم از کمپ نامه بگیرم.. خونه به اسم پدرشه.. ماشین به اسم خودش

خدا منو ببین..
همیشه دست بزن داشت.. یبار پزشکی قانونی شکایتشو کردم.. یعنی از اینجا نامه دارم.. یبارم رفته کمپ .. می ...

بنظرتون این مدارک کافیه.. میخوام هم طلاقمو بگیرم هم حضانت بچه هام.. بنظرتون حضانت بچه هامو بهم میدن ؟؟.. 

خدا منو ببین..
همیشه دست بزن داشت.. یبار پزشکی قانونی شکایتشو کردم.. یعنی از اینجا نامه دارم.. یبارم رفته کمپ .. می ...

میتونی یه بارم وقتی مواد داره زنگ بزنی بگیرنش. شاید بنظرت کار کثیفی بیاد. ولی من کسی رو میشناختم با این مورد طلاق گرفت. مدرک به اندازه کافی نداشته باشی نمیتونی طلاق بگیری. 

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
بنظرتون این مدارک کافیه.. میخوام هم طلاقمو بگیرم هم حضانت بچه هام.. بنظرتون حضانت بچه هامو بهم میدن ...

نه. باید خیلی زرنگتر از این حرفا باشی دختر. دارم بهت میگم. اگه طلاقو انتخاب میکنی باید بدونی کار راحتی نیست. باید بجنگی. راهروهارو هی بری بیای. 

عزیزم...چی بود؟عقل نداشتی مگ چرا اونا دادن تومصرف کردی؟؟اولش بهت دادن اخرخودت میگرفتی؟؟

اسم موادش و نمی‌دونم من ایران نبودم ! اونجا مواد کشیدن عادی بود و منم بچه و کم عقل آره خودم می‌گرفتم 

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
منم به یک ماده ای اعتیاد داشتم که تو دانشگاه بهم دادن و واقعا نمی‌دونم چی شد می‌کشیدم یک مدت یکسال م ...

تو رو خدا دل پدر و مادرتونو نلرزونید با این مواد مزخرف .. زندگیشونو جهنم نکن.. آدم بمیره بهتر از اینه که معتاد بشه

خدا منو ببین..
میتونی یه بارم وقتی مواد داره زنگ بزنی بگیرنش. شاید بنظرت کار کثیفی بیاد. ولی من کسی رو میشناختم با ...

باید اعتیادشو ثابت کنی. برای این کار بهترین راه دستگیر شدنه. وگرنه ممکنه حتی با رشوه یا روشهای دیگه ازمایش اعتیادشو منفی کنه. 

2706