2777
2789
عنوان

وسایل مورد علاقه

547 بازدید | 30 پست

بین این همه تاپیکهای منفی و جنگ و دعوا بیایید عکس چیزای کوچیکی(وسیله) که دوستشون دارید و جینگولینو بزارید من خودم عاشق پلنر و خودکار و وسایلای اینچنینی هستم

چیزای با ارزش من شورت لامباداست 😁😁😁🙈🙈🙈

اقا از اول که با شوهرم اشنا شدم سر یه جریانی همینطور شش ساله داره شورت لامبادا میخره پشت سر هم.کلکسیون دارم ازش

مهشید هستم...در  dgbaha.com میزبان شما هستم😍    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من نیستا ولی دوسش دارم 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

لیوانم دوست دارممممم

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
مال من نیستا ولی دوسش دارم 

عزیزم چه بامزست منم دوسش دارم🤩🤩

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
نه خیلی خوبه احساس همسرم وقتی میخره.درسته لامباداست ولی فقط جنبه جنسی نداره براش . عشق پشتش هست 😂✌️

اتفاقا با شلوار خیلی اذیت میشه ادم

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2801