2737
2734
عنوان

وسایل مورد علاقه

542 بازدید | 30 پست

بین این همه تاپیکهای منفی و جنگ و دعوا بیایید عکس چیزای کوچیکی(وسیله) که دوستشون دارید و جینگولینو بزارید من خودم عاشق پلنر و خودکار و وسایلای اینچنینی هستم

چیزای با ارزش من شورت لامباداست 😁😁😁🙈🙈🙈

اقا از اول که با شوهرم اشنا شدم سر یه جریانی همینطور شش ساله داره شورت لامبادا میخره پشت سر هم.کلکسیون دارم ازش

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مال من نیستا ولی دوسش دارم 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2738

لیوانم دوست دارممممم

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
اذیت نمیشی😁

نه خیلی خوبه احساس همسرم وقتی میخره.درسته لامباداست ولی فقط جنبه جنسی نداره براش . عشق پشتش هست 😂✌️

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
مال من نیستا ولی دوسش دارم 

عزیزم چه بامزست منم دوسش دارم🤩🤩

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
نه خیلی خوبه احساس همسرم وقتی میخره.درسته لامباداست ولی فقط جنبه جنسی نداره براش . عشق پشتش هست 😂✌️

اتفاقا با شلوار خیلی اذیت میشه ادم

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2706