2737
2734
عنوان

آب پشت گردن جنین

917 بازدید | 16 پست

امروز رفتم سونوگرافی برای قلب جنین همه چیش خوب بود ولی اون دکتری که سونو رو انجام داد گفت حتما غربالگری برو چون یکم آب پشت گردن جنین زیاده یعنی خیلی خطرناکه؟ و مگه با اون سونوگرافی عادی متوجه میشه این قضیه رو؟ خیلی نگرانم هی خودمو میخوام به بیخیالی بزنم بگم اون حالا ی چیزی گفته معلوم نیس درست باشه یا نه..و احتمال داره که خودش کم کم درست شه؟؟فکرش داره دیوونم میکنه 😭😭😭😭😭

خدا بچمو به خودت میسپارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا سونوی غربال نری چیزی معلوم نیست الکی به خودت استرس نده.از کجا معلوم دکتر سونو اشتباه نکرده باشه.اون اگه دکتر خوبی بود الکی به شما استرس نمی داد

درست در لحظه اخر... در اوج توکل ونهایت تاریکی...نوری نمایان میشود،معجزه ای رخ میدهدو خدا از راه میرسد
تا سونوی غربال نری چیزی معلوم نیست الکی به خودت استرس نده.از کجا معلوم دکتر سونو اشتباه نکرده باشه.ا ...

آره واقعا خودمم همینجور به خودم دلداری میدم تازه رزیدنت هم بود درسش تموم نشده بود انقد راحت این حرف و به من زد نگفت من بدبخت بعدش چی میکشم 

خدا بچمو به خودت میسپارم 
2740
آره واقعا خودمم همینجور به خودم دلداری میدم تازه رزیدنت هم بود درسش تموم نشده بود انقد راحت این حرف ...

مطمعن باش اشتباه کرده اگه هفته های اول اندازه اب پشت کردن جنین درست بود تا هفته دوازده و سیزده که صبر نمیکردن.در ضمن باید دکتری که این سونو رو انجام میده هم کار بلد باشه هم دستگاهش عالی باسه واسه حرف یه ادمی که معلوم نیست چیزی بارش هست یانه اعصاب خودتو خورد نکن.

درست در لحظه اخر... در اوج توکل ونهایت تاریکی...نوری نمایان میشود،معجزه ای رخ میدهدو خدا از راه میرسد
مطمعن باش اشتباه کرده اگه هفته های اول اندازه اب پشت کردن جنین درست بود تا هفته دوازده و سیزده که صب ...

ممنون که دلداریم دادی تو این شب های عزیز دعام کن که بچم صحیح و سالم باشه خدا حاجت دلت و بده 

خدا بچمو به خودت میسپارم 
2706