2737
2739
عنوان

عوض شدن رفتار همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 81 پست
اینستاشو پاک کن  رو گوشیش اب بریز بسوزه حدیث راجب ازردن همسر بنویس بزن به دیوار

اینستا رو دو بار پاک کرد بخاطر ناراحتی من ولی سومیش که نصل کرده دوباره همون رفتارها ... حدیث رو امتحان نکردم تا حالا

اعتقاد ‌ مذهب یک چیز جدا از مسئله ی وفاداری و تعهد به زندگیه درسته که آدم با اعتقاد ممکنه بهتر باشه اما این ۱۰۰درصد نیست مسیله ی مرد شما یا هر‌ مرد اینچنینی دیگه نه ایسنتگرامه نه ماهواره نه تل.گ.رام مشکل خودشه تا قبل از نصب ایسنتگرام طرف آب ندیده وگرنه شناگر ماهری بوده از طرفی وقتی بیرون بوده یا در یک جایی که شما نبودید نمدونید چجوری رفتار میکرده الان فقط راحت تر شده مطمین باشید یکی این چیزا توی ذهن و ذات و شخصیتش هست ما با محدود کردن یک فرد وفا‌‌ و تعهد نمیگیریم وفادار واقعی با وجود این همه چیزای رنگاوارنگ و مختلف اگر سمتشوپ نره یا پسشون بزنه جذاب و واقعی شما باید با همسرتون صحبت کنید خیلی قاطع و تعریف وفا و خیانتو از نظر خودتون بهشون بگید اینها میکروچیت محسوب میشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اولین عضو شدم و اولین پستمه نمیدونستم چی هست اونا ، چین چی باید مینوشتم ؟

لازم نیست الزاما چیزی بنویسی

اگه خواستی نظرسنجی بذاری گزینها مد نظرت رو بنویس

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2728
رابطشون در چه حدیه؟ فقط حرف زدن و چت معمولی؟ یا قرار هم میذارن؟ خیانت بهت کرده؟ 

حرفای زشت نمیزنن ولی انگار میخواد یکی باهاش دوست بشه ، احساس میکنم با دوستاش شرطی چیزی بستن 

ب نظرم دلیلش اینه ک شوهرتون تحت تاثیر این برنامه قرار گرفته ایتقدر چیزای مختلف دیده ک روی رفتارش اثر گذاشته

بهش بگو اینستاش رو پاک کنه باهاش حرف بزن

اگرم جواب نداد گوشیشو بزن تو دیوار بشکنه 😶 ببخشید ولی حقشه   

اینستاشو پاک کن  رو گوشیش اب بریز بسوزه حدیث راجب ازردن همسر بنویس بزن به دیوار

خداوکیل؟!

مگه سریالای آبکی تلوزیونه؟

قیمت گوشی ملیونی...

بعد با حدیث که چسبونده به دیوار به راه راست بیاد؟

قشنگ سریالای ماه رمضون و کلید اسرار اومد جلو چشمم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738
چه میدونستم اینجوری میشه ، قبلا تل.گرام داشت اصلا ازین رفتارها نداشت ، ولی اینستا به کل عوضش کرد&nbs ...

اینستا خیلی فرق داره عزیزم پاکش کن ازش

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
این دیگه کیه مثلا مداح هم هست ازش جدا شو من  که اصلا نمیتونم خیانت تحمل کنم

به جدایی خیلی فکر کردم ، اما وقتی یاد روزهای خیلی عاشفانمون میفتم میگم شاید درست شد 😔💔

به جدایی خیلی فکر کردم ، اما وقتی یاد روزهای خیلی عاشفانمون میفتم میگم شاید درست شد 😔💔

واااای عزیزم ولی خب داره بهت خیانت میکنه یعنی نمیخوای کاری کنی ما زنا چقدر بد بختیم چجور اون وقتی با زنا حرف میزنه یاد روزایه خیلی عاشقونتون نمیوفته

ربطی نداره بستگی داره چطور استفاده بشه

خوب جنبشو ندارن خیلی ها،  نمیشه که بذاری استفاده کنن بعد که مشکل پیش اومد بخوای حلش کنی. 

من کلا با محیط اینستا مشکل دارم،  بقیه شبکه های اجتماعی رو دارم و استفاده میکنم اما اینستا نههههه😤

خوب جنبشو ندارن خیلی ها،  نمیشه که بذاری استفاده کنن بعد که مشکل پیش اومد بخوای حلش کنی.  ...

والا منو همسرم داریم اتفاقا ایده میگیریم تا حالا هم مشکلی پیش نیومده اتفاقا رفتارش خییییلی بهترشده

2706