2726
عنوان

عوض شدن رفتار همسر

863 بازدید | 81 پست

سلام دوستان عزیز ... من چهار ساله از عقدم میگذره و سه سال و نیم هستش که ازدواج کردم . همسرم مرد مهربان با ایمان و خیلی با اخلاق و مداح امام حسین(ع) بودن .. خیلی هم منو دوست داشتن ، و همیشه هم ابراز محبت میکردن ... حدود ۷ ماه پیش من براشون اینستاگرام نصب کردم ... اما نصب کردن همانا و کم کم عوض شدنش همانا ... مدام با دختر ها و زنها در حال حرف زدن ... با یک نفر خاص هم نه ! خیلی غمگینم ، منی که سه سال بود اصلا حتی گریه یادم رفته بود ، روزی نیست که بدون گریه بگذره برام ، چند بار هم به روش اوردم و دعوای سختی کردیم و هربار گفتن که این کارو نمیکنن ، اما روز از نو روزی از نو ... مشاور هم رفتم که فایده ای نداشت 😭

تعداد رای : 8
نظرسنجی
9
5
62%
9
3
37%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درجریانی که نظرسنجیت فقط ۹ زدی

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2728

مااینستارو ازشون پاک میکنیم تونصب میکنی برای😐😕

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

اینم بگم تغییر رفتار فقط این نبوده ، نمازهاشون کاملا اخر وقت شده مایی که دوتایی نماز میخوندیم ، اعتقاد به خدا امام حسین و ... خیلییی کمرنگ شده و حتی این اواخر میگن که مداحی رو هم میخوان بذارن کنار😭😭😭

جدی بگیر و کوتاه هم نیا بگو یا اینستا تو حذف میکنی یا.....  اینستاگرام واقعا چیز مسخره ایه،&n ...

فقط تورو خدا قبل اینکه دیر بشه یه کاری بکن.  پس فردا نیای تاپیک  بزنی شوهرم خدایی نکرده با یکی در ارتباطه.  گریه کاری رو از پیش نمیبره،  جدی برخورد کن

2706