2752
2734
عنوان

نذری ماکارونی😶 ایا ضایع میباشد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2199 بازدید | 91 پست
ببین همه رو توی ی قابلمه نپز  جنس ماکارونی هم خیلی مهمه  فقط پیاز داغشو زیاد بریز ک خ ...

هروقت خواستم درست کنم تاپیک میزنم تگتون میکنم که برام توضیح بدین مرسی عزیزم

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
کارت عالیه❣️من شیرازم کجا بیام؟؟؟ 

عزیزم نذرم برا بچه های کاره ولی شما نی نی سایتیا رو چشمین😍😂

عزیزم الان تاپیک میزنم که بپرسم از شیرازیا بچه های کار کجا هستن معمولا 

بعد که مشخص شد شما و نیلایو اینایی که میاین رو تگ میکنم تا یه جا رو مشخص کنیم شما بیاین ایشالا

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
کجایی هسی؟؟ 

من مرودشتم

نذرت قبول باشه.❤.      کجا نذری میدی منم بیام😄😄😄😀

شیراز😋

مرسی عزیزم❤

اسی ولی خدیی ی تاپیک زدی سر ظهر ک همه گشنشون شد خواهر 

خودمم گشنمه به خدا😂😂

2706