2733
2734
عنوان

نذری ماکارونی😶 ایا ضایع میباشد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2208 بازدید | 91 پست
ببین همه رو توی ی قابلمه نپز  جنس ماکارونی هم خیلی مهمه  فقط پیاز داغشو زیاد بریز ک خ ...

هروقت خواستم درست کنم تاپیک میزنم تگتون میکنم که برام توضیح بدین مرسی عزیزم

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارت عالیه❣️من شیرازم کجا بیام؟؟؟ 

عزیزم نذرم برا بچه های کاره ولی شما نی نی سایتیا رو چشمین😍😂

عزیزم الان تاپیک میزنم که بپرسم از شیرازیا بچه های کار کجا هستن معمولا 

بعد که مشخص شد شما و نیلایو اینایی که میاین رو تگ میکنم تا یه جا رو مشخص کنیم شما بیاین ایشالا

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
کجایی هسی؟؟ 

من مرودشتم

نذرت قبول باشه.❤.      کجا نذری میدی منم بیام😄😄😄😀

شیراز😋

مرسی عزیزم❤

اسی ولی خدیی ی تاپیک زدی سر ظهر ک همه گشنشون شد خواهر 

خودمم گشنمه به خدا😂😂

2706