2733
2734

شرمنده 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3215025&slug=خانوما-بیاین-این-تاپیکو-پربازدید-کنیم-هرکی-هرمشکلی-داره-بنویسه-بقیه-براش-صلوات-ب

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درست میشه غصه نخور صبر کن دوران عقدت تمومشه بعد میرین..ی بهشون کمکم تلافی میکنی عزیزم اینکه چیزی نیس ...

ناراحت میشم. منو خانوادم کلی به اینا ارزش و احترام میزاریم. از خودشونم سرتریم. بی لیاقتن فک کنم

2738
 ناراحت میشم. منو خانوادم کلی به اینا ارزش و احترام میزاریم. از خودشونم سرتریم. بی لیاقتن فک کن ...

هیچ قوم شوهری خوب نیستن مگر یک در هزار هرچقدرم خوب باشن بازم کرمشونو میریزن و حسودی میکنن چون فک میکنن عروس پسرشونو گرفتهههه تو تو دوران عقد یه گوشتو در کن یکی دروازه دایورت کن روی کو..نت فعلا تا بری سر خونه زندگیت اونموقس ک میافتن التماس تووووو ک پسرشونو نوشونو ببری خونشون

نمیتونم بگم اهمیت نده چون واقعا موضوع مهمیه

حق داری ناراحت باشی

منم تا یادم میاد خواهرای شوهرم چه رفتارای زشتی کردن بعد هم جلو شوهرم ننه من غریبم که ما فلان کردیم براش بهمان کردیم خودش قدرنشناسه خودشونو عزیز میکردن و منو از چشم شوهرم مینداختن

منم الان ۱ ماه و نیمه با دوتاشون قطع رابطه کردم

یعنی قبلا در حد یه سلام بود الان همونم نیست دیگه

حالم خیلی خیلی بهتره به خدا

2706