2737
2734

سلام 

من هفته ۲۴هستم چندروزی میشه تقریبا سه چهارروزی میشه دل پیچ میگرفتم امروز رفتم دکتر زنان هیچکدام نبودند دکتر خودمم راهش دوربود و صبح ها مینشست دیگه رفتم پیش ماما قرص هیوسین بهم داد پنج دونه گفت شبی یکی حالا میخواستم بدونم کسی هست ازاین قرص استفاده کرده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
منم هفته ۲۳ ام و همین مشکلو دارم البته از من خیلی شدیده فردا نوبت سونو دارم اخه خیلی دلم دردمیکنه

من بهم گفت درد زایمان نیست و هرموقع دلم پیچ میده باید برم دستشویی گفت ببینم چی خوردی گفت میوه و سبزیجات چندروزی نخورم تابهتربشم گفت از معدمم میتونه باشه من اگر اینارو میخورم میگم مشکل یبوستم حل بشه که بدترشد سنوو آزمایشمم گفت هفته ۲۷تا ۲۸انجام بدم

قرصش که فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه معذرت میخوام دل پیچه ت به همراه اسهاله؟

نه عزیزم ازاول بارداری تاالان یبوست داشتم مرتب میوه و‌سبزیجات میخوردم معدمم داغون بود تاالان که این چندروزه دلم پیچه گرفتم هربار مه میگیرتم باید برم دستشویی تابه زور گلاب به روتون شکمم کارکنه

منم تو هفته ۲۴ اینجوری شدم دل درد و کمر درد و گلاب به روت بیرون روی منتها با خوردن مایعات و موز و سی ...

من قط دل پیچه گرفتم میوه مخصوصا موز زیاد خوردم خودم میگممیگم شاید از خورذن موز هستش

نه عزیزم ازاول بارداری تاالان یبوست داشتم مرتب میوه و‌سبزیجات میخوردم معدمم داغون بود تاالان که این ...

اخی احتمالا بخاطر یبوسته پس  انجیر خیس کن شب صبح بخور خیلی خوبه ، با سالادت روغن زیتون فراوون بخور

قرص هیوسین تو بارداری مضر نیست ولی سعی کن با تغدیه گوارشتو کنترل کنی

چایی کمرنگ و نبات هم برای دل پیچه خوبه

2706