2737
2739
عنوان

منشی میخواستم که یه خانم جوان

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 41 پست
مرد زیاد میاد ایشونم کم سنه دوسندارم متلک و. ..بشنوه

بالاخره که باید بره تو جامعه 

بعدم مگه شما پدر و مادرشی؟ 

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلش میشکنه

ینی چی میخواین کار کنین یا خیریه راه انداختین ... پس فردا بیاد منشی بشه شاید هزار جور خواسته داشته باشه ک دلش بشکنه ... شما فقط و فقط کسی رو انتخاب کنید که به درد کارتون بخوره و باعث پیشرفت کارتون بشه ...  

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

اه جمله  تکراری همه مردای نی نی سایت:

خوب من که خانما را نمیشناسم اومدم اینجا ببینم چطورین!!!!!!😐😐😐😐😐😐

این پسرای بیرون هم حتما ماییم والا

هیچی نمیدونن ولی نی نی سایتو بادن برای نصفه شباشون 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
مشکل ساز میشه

خب باشه همون متاهل استخدام کن

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
اه جمله  تکراری همه مردای نی نی سایت: خوب من که خانما را نمیشناسم اومدم اینجا ببینم چطورین!!!! ...

هر طوری راحتین قضاوت کنین

ولی من حتی مادرم رو هم نشناختم متاسفانه چه برسه به خانم های دیگر