2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشم مشکل داره کمک خواستم بجای کمک تعطیل شد بس ک زر زدن اعصابم خراب شد 

راست ميگى بخدا خوبه نوشته بودى ماورايى انگار نامه فدايت شوم براشون نوشته بودى كه بيان خوب ميترسين نياااااايد

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
من نبودم تو تاپیکت میشه اینجا بگی موضوع تاپیکت چی بود

داداشش ۲۰ سالشه یه کتاب گرفته به اسم طم طم که ظاهرا کتاب جنیه ..حالا میان اذیتش میکنن جوری که خانواده هم متوجه صداها میشن .گفتن که باید دنبال یه آدمی باشن که بدون پول بتونه به داداشش کمک کنه و نجاتش بده

2728

مشکل داداشم اینه ک ی کتاب ب اسم تم تم یا طم طم گرفته و ب اصزلاح خودش ب عقد خودش دراورده ک مثلا اذیتش نکنن

حالا شده بلای جونش

اذیتش میکنن،میترسوننش،سروصدا میکنن

دیشب دکوری هارو زدن زمین

2738
جمع نبستم،اونایی ک گزارش میزننو گفتم گفتم ک چرت میگن بیام مهربون باشم؟

سعی کن جوابشونو کلا نده تو تاپیکت

منم اونجا نوشتم در مورد پسرخالم ولی شما جواب منو ندادی رفتی به اونی که خوشت نیومد فوری دعوا کردی و گفتی هِری از تاپیکم برو بیرون

به نظرم کلا محل نده به جوابی که دوست نداری

اینجا همه جور آدم تو هر سنی میاد

بعضیا حرف زدنشونو بلد نیستن

نباید بهشون جواب داد

بحث کردن خوب نیست...به نظرم اونی که تاپیک میزنه نباید بی احترامی کنه

باز هر طور دوست داری

ی بار از خواب بیدار شدم و تو تاریکی چهره ی پیرمرد رو دیدم ک خیلی زشت بود و تو چشام زل زده بود. خیلی چشامو باز و بسته کردم ولی بودش. منم رفتم زیر پتو و خوابم برد. ی بارم دانشگاه بودم. خواهرم و مامانم خونه بودن. وقتی برگشتم با هیجان میگفتن یکی اسمتو صدا میزد اونم حالت کش دار. ماهم گفتیم نیستش رفته دانشگاه!!! خندم گرفت گفتم از سر خودتون بازش کردین؟؟؟ 

ولی همش میگفتم توهمه و بهایی نمیدادم. بعدم از اون خونه رفتیم. خونه پدریم بود. ینی برا خودم باور نمیکردم و میگفتم توهمه. الانم کسایی ک میگن ببرینش روانشناس بخاطر اینه ک مث من نمیتونن باور کنن وگرنه قصد توهین ندارن. قصدشون کمکه

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
سوالت چی بوده عزیزم؟

سوال نکرده بودم ادرس کسی که میخواستینو داده بودم و گفته بودم که این کتاب چیه و چه مشکلاتی برای یکی از فامیلامون به وجود اورده . بعدش شما مثنکه جواب منو داده بودین که بسته شد نتونستم بفهمم چی گفتین