2733
2734

ببین من داشتم میخوندم ک تعطیل شد. ولی ی سوالی برام پیش اومد. اگه اینطوره ک شماهام صداها رو میشنوین ک الان باید تحت شرایط روحی سختی باشی. باید خیلی ترسیده باشی ولی شما ی جوری حرف میزنی انگار نمیترسی و این موضوع رو فقط مشکل برادرت میدونی. حتی تو ذهنت سرزنشش میکنی

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه سری عقده ای بی خانواده هستن اونایی که گزارش میزنن

کاش میشد بفهمیم کی زده برامون

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود
2740

خب دوس نداری برو گمشو از تاپیک بیرون دیگه چرا گزارش میزنی عقده ای ؟

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود
ببین من داشتم میخوندم ک تعطیل شد. ولی ی سوالی برام پیش اومد. اگه اینطوره ک شماهام صداها رو میشنوین ک ...

بخدا ی بچه ۴ ماهه دارم چجوری نترسم،میترسم بیان سراغ این بچه

اونوخ ی خانوم باردار نشسته ب چرت گفتن،منم دیدم بارداره سعی کردم دیگه چیزی نگم بش

والا ما که توهین نکردیم همه رو جمع میبندی و اصلا بزاریم بعضیا بد مینویسن خیلی بد جوابشونو میدی من ...

جمع نبستم،اونایی ک گزارش میزننو گفتم

گفتم ک چرت میگن بیام مهربون باشم؟