2737
2734

آره منم امروز ناپرهیزی کردم کیک خوردم غذاب وجدان دارم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رژیم نیستم باردارم ولی چیزی نخوردم..ظهر چندتا قاشق برنج خوردم عصر چایی و شکلات ساعت 8 از اینا هم ...

شما تا میتونی بخور لذتی که تو خوردن هست تو هیچی نیست

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰
2731
شیر واسه شام گرسنه میکنه من همیشه یه بشقاب خورش بدون برنج و نون میخورم

اونم که چاق میکنه من اینهمه رژیمم یه گرم کم نمیکنم ولی اگه دو روز جلو خودمو نگیرم دو کیلو چاق میشم

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰
2740
اونم که چاق میکنه من اینهمه رژیمم یه گرم کم نمیکنم ولی اگه دو روز جلو خودمو نگیرم دو کیلو چاق میشم

من برنامم اینه و هفته ای ۲ کیلو کم میشم 

صبح یک تخم مرغ ابپز میان وعده یه خیار و یک لیوان چای بدون قند

ناهار یه بشقاب خورش یا یه سینه مرغ خالی یا کباب خالی بدون هیچ برنج و نونی

میان وعده باز همون یه میوه و یه لیوان چای

شب هم مثل ظهر

گرسنه میشم آب میخورم کلا اب زیاد بخور تو طول روز 

یک عدد سیب کجا ؛ اینهمه تبعید کجا

هم‌ قند حذف کردم هم نون و برنج ولی دیگ هیچ محدودیتی نذاشتم برا غذا ها

کتلت باشه میخورم هرچی باشه فقط به اندازه و بدون برنج و نون

البته ابن رژیم ۱۵ روزس ینی ۳ تاد۴ کیلو بعدش ۲ روز میتونی یکم برنج و نون بخوری ولی اندازه

یک عدد سیب کجا ؛ اینهمه تبعید کجا

جگر وز

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️
2706