2733
2734

باید داداشمو ببرم آزمایشگاه 

تا الان بیدار بودم بنظرتون بیدار میشم؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

قرص خوابم خورده بودم ک مثلا زود بخوابم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساعت کوک کن  شاید بیدار بشی

کوکه ولی وقتی کم خوابم ، خوابم سنگین میشه

2731
به نظرم بیدار بمون وقتی برگشتی راحت استراحت کن الان بخوابی بد خواب هم میشی

ممنون گلی 

نه بیدار نمیشی نخواب تا ساعت هفت چیزی نمونده. برو کارتو انجام بده برگشتی بخواب 

مرسی عزیزم 

نخواب دیگه .احساس می‌کنم خیلی ریلکسی😐😂 یادمه آخرین بار که من به جای شما استرس گرفتم اون موقع بود که ماه رمضون بود نیم ساعت مونده به اذان صبح تازه می خواستی بری غسل کنی بعد تازه با خیال راحت رفته بودی برای خودت چای دم کنی و بخوری و بعد بری حمام 😵‍💫🥴😁

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
نخواب دیگه .احساس می‌کنم خیلی ریلکسی😐😂 یادمه آخرین بار که من به جای شما استرس گرفتم اون موقع بود ک ...

😂😂😂

ولی به همه ی کارام رسیدم 

مرسی که اون روزا رو یادم انداختی

😂😂😂 ولی به همه ی کارام رسیدم  مرسی که اون روزا رو یادم انداختی

خواهش می کنم 😅🥰

من راستش زیادم کاربری ها یادم نمی مونه ولی شما تو یادم خاص شدی دیگه به خاطر سپردم شمارو😁

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
خواهش می کنم 😅🥰 من راستش زیادم کاربری ها یادم نمی مونه ولی شما تو یادم خاص شدی دیگه به خاطر سپردم ...

منم یادم نیست شمارو🙈

چون دقیقا یادم نمیمونه...

الانم خیلی خوابم گرفته، دلم میخواد بخوابم 🌝

شایدم شب مهمون داشته باشم ، خونمم انگار بمب ترکیده 😂🙈

من اگه باشم مطمئنم که ساعت رو خاموش میکنم و خواب میمونم تا ظهر 😂 

به نظرم نخواب، چیزی به هفت نمونده دیگه 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰