2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با گردوی تازه میشه فسنجون پخت آیا؟؟؟😅😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خوش به حالت گردو داری

تقريبا نصف

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

ماام باغ گردو داریم من امسال نرفتم چون باردارم😋😐😂از زیرش در رفتمااا

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2740
ماام باغ گردو داریم من امسال نرفتم چون باردارم😋😐😂از زیرش در رفتمااا

منم هرسال سهمم رو ميگم برادرم ميده ميدون پولش رو ميرم مغز گردو ميخرم اما امسال به من نگفته سهمم رو داده به مادرم اونم داره پاك ميكنه 

منم هرسال سهمم رو ميگم برادرم ميده ميدون پولش رو ميرم مغز گردو ميخرم اما امسال به من نگفته سهمم رو د ...

واییی غوزه پاک کردنش سخت ترین راهشههه

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
پوست سبزش ديگه بلند شده راحت جدا ميشه

غوزه بهش میگن اره دیگه شاه تیل میشن ولی خب دستا سیاااه

2706