2737
2739

قطره# چکونی😥😥

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
چند روز پیش خونشون بودم صبح دندون درد شدید داشتم بلند شدم . شوهرم سرکار بود . چون تنها بود ما شب ثبل ...

خبببب د بگووو د😤

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من که دیدم دندونم شدید درد میکنه زنگ زدم به شوهرم که دارم میمیرم چیکار کنم؟؟؟ بعد رفتم اشپزخونه اب نمک به دهنم بچرخونم چون هفت صبح بود . بعد شوهرم هی زنگ میزده به گوشیم جواب نمیدادم بعد زنگ میزنه به مادرش . بعد مادرش بلند شد جواب داد دید اب نمک تو دهنمه و دندونم شدید درد میکنه ولی باز گرفت خوابید منم با بدبختی قرص اینا خوردم رفتم خوابیدم...

حالا امروز به شوهرم گفتم مادرت خیلی عوضیه دید من دارم میمیرم ولی رفت خوابید

حتما شوهره رفته زنگ بزنه😜

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
من که دیدم دندونم شدید درد میکنه زنگ زدم به شوهرم که دارم میمیرم چیکار کنم؟؟؟ بعد رفتم اشپزخونه اب ن ...

😯🤐خیلی عوضیه یعنی چی

باید چیکار میکرد میذاشت رو پاش برات لالایی میخوند؟

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2738

خب مادرش،مگه جواب نداد شوهرت چی گفت بهش اونموقع؟؟

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

چقدر حرف زدم گفتم نگفت این دختره حالش بده من نرم بخوابم و اینا. شوهرمم همش میگفت اشتباه کرده تو ببخش ولی انقدر گفتم که پا شد بزنگه به مادرش بگه این چه کاری بود کردی که نذاشتم. الان رفتنی خوابیدنی گفت فردا میزنگم میگم چرا رفتی خوابیدی .....

عایا مادرشوهرت دندونپزشکه ؟ 

عایا خودت بودی تا خوب شدنش بالا سرش بیدار میموندی ؟ 

عایا بهتر نبود زبون نگه میداشتی و گذشت میکردی بخاطر توقع زیادیتون 

عایا بهتر نبود دعوا نندازی تو این ایام 

و هزار عایای دیگه 

ان شاالله بسلامتی بدنیا بیاد😍

قربونت😘

2706