2737
2739

ی وام گنده برداشتیم ک از حقوقمون ۱ میلیون بیشتره 😖

پشیمون نیستیم ولی انقدر دیدم خانوما تو سایت درباره پس اندازشون میگن،گفتم اگر میشه به منم یاد بدین

چه غذاهایی و چقدر درست کنم؟ چطوری خرجمون و خرج خونه رو کم کنیم؟

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساده است😐کسی پس انداز میکنه که قسط و بدهیش کمتر از درآمدش باشه!

یا باید درآمدتو افزایش بدی

یا پس اندازو فعلا بیخیال بشی

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
2731
خب وقتی وام از حقوقتون.گنده تره چطور میشه حساب کتاب کرد و چیزی هم ایا برای پس انداز میمونه؟😒

منظورم اینه چطوری کمتر خرج کنیم،ولخرجی نکردن رو از چی و کجا شروع کنیم🤦🏻‍♀️

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه
خب از حقوقتون که بیشتره مابقیش از کجا جور میشه؟

همسرم داره سعی میکنه ماشین بخره با اسنپ کار کنه

منم میخوام اگر بشه خرج خونه رو کمتر کنم

ساده است😐کسی پس انداز میکنه که قسط و بدهیش کمتر از درآمدش باشه! یا باید درآمدتو افزایش بدی یا پس ...

همسرم میخواد با اسنپ کار کنه،روش های صرفه جویی رو میخوام

چون قسط نداشتیم تا حالا خیلی ولخرجی میکردیم ولی الان خیلی تحت فشاریم

2740
همسرم میخواد با اسنپ کار کنه،روش های صرفه جویی رو میخوام چون قسط نداشتیم تا حالا خیلی ولخرجی میکردی ...

تاپیک های صرفه جویی هست اگه سرچ کنی

خیلی راهکار دادن. البته با سبک زندگی من جور نبودن. خیلی سختن

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
منظورم اینه چطوری کمتر خرج کنیم،ولخرجی نکردن رو از چی و کجا شروع کنیم🤦🏻‍♀️

من.خودم واقعا تو پس انداز کردن زبانزد هستم.از اول زندگیم ک 4سال پیش هستش پس انداز رو شروع کردم.نمیگم خرج.نکردم ولی خرجای الکی نکردم بعد از یکسال خونه خریدیم کلی هم.پس انداز کردیم درامد شوهرمم الان 3تومنه سالهای قبل کمتر بود.ولی خب بهم میگن مخ اقتصادیتم خوبه😂

همسرم داره سعی میکنه ماشین بخره با اسنپ کار کنه منم میخوام اگر بشه خرج خونه رو کمتر کنم

تا وقتی ک ماشین بخرین چتر بشین خونه پدرشوهری برادر شوهری خونه پدری خودتون

ب همین راحتی 

همسرم داره سعی میکنه ماشین بخره با اسنپ کار کنه منم میخوام اگر بشه خرج خونه رو کمتر کنم

شما حداقلش باید برای درامد رو با هزینه برابر کنین، بعد درامد رو افزایش بدین رو خرج خونه برسه. یعنی حداقلللللل ۱۵۰۰ باید درامدتون رو اضافه کنین

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
تا وقتی ک ماشین بخرین چتر بشین خونه پدرشوهری برادر شوهری خونه پدری خودتون ب همین راحتی 

بعد جاریش بیاد تاپیک بزنه جاریم اینا دو ماهه خونه ما چترن چرا نمیرن خرج به این گرونی

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
من.خودم واقعا تو پس انداز کردن زبانزد هستم.از اول زندگیم ک 4سال پیش هستش پس انداز رو شروع کردم.نمیگم ...

خوب بگو چطوری؟! ما هم همه چیمونو فروختیم به امید خدا خونه بخریم ولی واقعا فشار زیادی رو همسرمه خودمم باردارم نمیتونم کار کنم،نمیدونم باید چیکار کنم یکم کمکش کنم