2737
2739
عنوان

نرفتم با شوهرم

361 بازدید | 16 پست

امروز قرار بود بریم خونه مادر شوهرم بعد شوهرم گفت من نهار نیستم میرم بیرون گفتم پس من نمیام گفت اختیار با خودت میخوای بیا میخوای نیا من گفتم نمیام خودت برو بعد که داشت میرفت گفت بیا بریم گفتم نمیام الآن ته دلم اشوبه

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا دوست داره تو زندگیمون تنش باشه من همش تو خونه شادم هی ادا در میارم که زندگیمون شاد باشه ولی اون همیشه برعکسه منه

2728
2740

پاشو به کارات برس حالا که نرفتی خودت رو دیگه اذیت نکن

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

منم وقتهایی که شوهرم نبود اصلا دوست نداشتم پیش مادرشوهرم بمونم   

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
یعنی چی ناهار نیستم؟ یعنی می‌گفت شما تنها برو خونه مادرشوهرت؟

میگفت میرم باغ تو با بچه ها خونه مادرم باش منم وقتی شوهرم نیست اصلا روم نمیشه خونه مادرش چیزی بخورم

شوهر منم رفت خونه مامانش.من و دختری نرفتیم.خیلی هم خوش و خرمیم.کار خونه هم نمیکنم .ناهارم نمیزارم فق ...

پسر دوسالمو برد با خودش منو دخترم موندیم خونه

2706