2733
2739
عنوان

داستان بارداری من با میکرواینجکشن

| مشاهده متن کامل بحث + 59194 بازدید | 124 پست
روی هم رفته چند بار باید بیاییم تهران؟

اگه می خواین بیاین تهران باید از روز سوم پریود تا یکی دو روز بعد از انتقال تهران باشین. ولی بازم توصیه می کنم همون جا انجام بدین. فکر کنم اگه هزینه اقامت تهران رو بذارین روی هزینه های درمان بتونین اونجا پیش یه دکتر توی یه کلینیک خصوصی انجامش بدین که خیالتون هم راحت باشه. چون تازه استرس اصلی بعد از انتقال شروع میشه. مدام نگرانین که نکنه اتفاقی بیفته که جنین نمونه و اولین استرسش برای شما این خواهد بود که با چه روشی برگردین شهرتون که خیالتون راحت باشه. تکون های ماشین خستگی گرمای زدگی همه اینا ممکنه باعث استرس بشه براتون و همه این استرس ها مثل سم میمونه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اميدوارم خدا به هممون كمك كنه تا بتونيم مادر بشيم. من ذخيره تخمدانم كمه. اندومتريوز دارم. تو پروسه ميكرو قرار گرفتم ولي امروز دكترم گفت فقط يك تخمك داري اونم بايد آزمايش بدي ببينيم تو پر هست يا پوچه🙁🙁. خيلي داغون شدم. 

2731
سلام اميدوارم خدا به هممون كمك كنه تا بتونيم مادر بشيم. من ذخيره تخمدانم كمه. اندومتريوز دارم. تو پر ...

هر چه دلم خواست نه آن می شود
هر چه خدا خواست همان می شود
توکلتون به خدا باشه. انشاالله هر چی که خیره همون براتون پیش بیاد. خدا بنده امیدوارش رو ناامید نمی کنه. ممکنه کمی طول بکشه ولی همه اش آزمون صبر و بردباری ماست. امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته.

هر چه دلم خواست نه آن می شود هر چه خدا خواست همان می شود توکلتون به خدا باشه. انشاالله هر چی که خیره ...

ای جانم ان شا الله بزودی زود نی نی خودت رو بغل بگیری من پسرم حاصل میکرو هس و الان یک سال و نیمشه دوس دارم دومی رو طبیعی خدا بهم بده این ماه اقدام کردم توکلم بر خودشه

داستانتونو خوندم و گریه کردم چون منم بعد از کلی دوا درمون باردارشدم و هفته ۱۰ قلبش وایستاد با خوندن داستان شما یاد اون روزای سخت افتادم برای سقط نگران نباش سخت نیست جنین چند هفته اونقد کوچیکه که سقطش سخت نیست

2740
عزیزم چرا دوباره میکرو نکردی سه ماه بعد اون تجربه تلخ منم رویان میرم و قراره ماه دیگه سیکل میکرو انش ...

یکی دو ماه پیش از طریق یکی از دوستان در مورد رویان سوال کردم گفت الان کسی رو وارد سیکل نمی کنن به خاطر کرونا. شما دارین میرین؟ الان انجام میدن؟ اگه بدونم الان انجام میدن اقدام می کنم دوباره.

یکی دو ماه پیش از طریق یکی از دوستان در مورد رویان سوال کردم گفت الان کسی رو وارد سیکل نمی کنن به خا ...

آره انجام میدن من ماه پیش 25تیر حتی iui کردم که 11مرداد آزمایش دادم منفی بود تازه یه دو روزی هست پری شدم زنگ زدم گفتن این پری استراحت کن یه ویزیت بیا پیش دکترت و مشورت کنین ببینین ماه دیگه میخوای چه کار کنی 

یکی دو ماه پیش از طریق یکی از دوستان در مورد رویان سوال کردم گفت الان کسی رو وارد سیکل نمی کنن به خا ...

فقط تست کرونا میگیرن دو مرحله یکی روز سوم پری که میری سونو یکی چند روز مونده به انتقال 

پست هام مربوط به پروسه میکرواینجکشن و بارداری و سقط بود. فعلا اتفاقی در این زمینه نیفتاده. انشاالله ...

سلام خانومی میشه درخواست دوستی منو بپذیرید لطفا

أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَومَ الْوُرُودِ
آره انجام میدن من ماه پیش 25تیر حتی iui کردم که 11مرداد آزمایش دادم منفی بود تازه یه دو روزی هست پری ...

ممنونم عزیزم از اطلاعاتت. امیدوارم این سیکل جواب بگیری.

2706