2733
2739
عنوان

داستان بارداری من با میکرواینجکشن

| مشاهده متن کامل بحث + 58986 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه خبری ازت نیس پست نمیزاری

پست هام مربوط به پروسه میکرواینجکشن و بارداری و سقط بود. فعلا اتفاقی در این زمینه نیفتاده. انشاالله اگه خدا بخواد و باردار بشم حتما دوباره پست میذارم.

پست هام مربوط به پروسه میکرواینجکشن و بارداری و سقط بود. فعلا اتفاقی در این زمینه نیفتاده. انشاالله ...

انشالله باردار میشی امسال و بچتو بغل میگیری تا عید

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2728

[QUOTE=137392684]پست هام مربوط به پروسه میکرواینجکشن و بارداری و سقط بود. فعلا اتفاقی در این زمینه نیفتاده. انشاالله ...[/QUOTE]

سلام پروسه باردار شدنتو کامل  خوندم منتظربودم باردار شدنتو ببینم خیلی ناراحت شدم امیدوارم خدا حاجت دلتو بده . منم شوهرم واریکوسل داشت عمل کرده  احتمالا منم از اواخر تابستون اگه باردار نشم وارد سیکل میکرو بشم تو ابن سینا 

پست هام مربوط به پروسه میکرواینجکشن و بارداری و سقط بود. فعلا اتفاقی در این زمینه نیفتاده. انشاالله ...

عزیزم از اول تا اخر تاپیکت و خوندم و لحظه به لحظه رو با تمام وجود لمس کردم خیلی شبیه توام با این تفاوت که دقیقا تاریخی که اعلام کردی من یکسال بعد از تو شروع کردم یعنی آذر ۹۷. من ۴۰ سالم وهمه این راه ها رو رفتم الان در مرحله پانکچر هستم ۱۱خرداد پانکچر شدم و بادرد زیاد به هوش اومدم سه روز درد کشیدم تازه بهم گفتن شکمت اب اورده و البته چون خورد به تعطیلات جنینهام دوروزه فریز شد خدا کنه کوتاهیی نکرده باشن فعلا منتظرم دو سه ماه بگذره تا بدنم اماده انتقال بشه  کیفیت تخمکها نوشته بودن خیلی خوب نبوده ..انشالله شما هم به زودی نتیجه خوب میگیری .قلبت شکسته برای منم خیلی دعا کن من دیگه بدنم جواب نمیده دوباره بخوام از اول شروع کنم چون اسپرم شوهرم تحرکش صفر و مورفولوژی بسیار بدی داره.برات ارزو میکنم خواست خدا با آرزوی دلت یکی باشه

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏

پروسه انجام میکرو تون رو کامل خوندم چقدر امیدوار بودم و خوشحال که همه چی خوب پیش رفت تا اینکه ..عزیزم حتما حکمتی در کاره ..انرژی مثبت رو توی زندگیت جاری کن ان شاالله به زودی خبر مامان شدنت رو اینجا بخونیم

خدایا سپاسگزارم
2740

فکر نمیکردم‌انقدر برو و بیا داشته باشه این پروسه ...شما به عنوان کسی که تجربه شو داری برای ما شهرستانیها اومدن به رویان رو پیشنهاد میدین؟؟

برای شهرستانیها تسهیلاتی در نظر گرفته نشده که رفت و آمدشون کمتر بشه؟

خدایا سپاسگزارم
[QUOTE= 137392684 ]پست هام مربوط به پروسه میکرواینجکشن و بارداری و سقط بود. فعلا اتفاقی در این زمینه ...

امیدوارم به زودی و به طور طبیعی باردار بشی عزیزم. ولی اگر هم نشدی مهم نیست. میکرو و آی وی اف روش های خیلی خوبی هستن و انشالله به امید خدا نتیجه خوبی میگیری.

عزیزم از اول تا اخر تاپیکت و خوندم و لحظه به لحظه رو با تمام وجود لمس کردم خیلی شبیه توام با این تفا ...

ممنونم عزیزم. امیدوارم جنین های قوی و خوبی داشته باشی و دلشون بخواد زندگی رو تجربه کنن تا بتونی در آغوش بگیریشون   

فکر نمیکردم‌انقدر برو و بیا داشته باشه این پروسه ...شما به عنوان کسی که تجربه شو داری برای ما شهرستا ...

واقعیتش من نمیدونم واسه شهرستانی ها تسهیلاتی دارن یا نه. ولی به نظرم اگه تو شهر خودتون اینکار رو انجام بدین خیلی بهتره. چون برو بیای زیادی داره اومدن به تهران استرس و خستگی تون رو زیاد می کنه. اونجا میتونین با آرامش بیشتری این پروسه رو بگذرونین. امیدوارم موفق و خوش خبر باشین