2752
2734
عنوان

خواب ها و تجربیات معنوی💕

| مشاهده متن کامل بحث + 4737 بازدید | 65 پست
اعتقاد بعضی هاست ، اونایی که مایل نیستن میتونن نگن

ببین عزیزم خواب حجتیت کامل نداره 

مخصوصا خوابهایی که من وامثال منه گناهکار میبینیم

بت پیشنهاد میکنم برای از بین بردن هر شکی تو دلت و ذهنت کتاب های معرفتی مطالع کنی

یا سخنرانی های اساتید رو گوش بدی

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
اشکالی نداره عزیزم ، تا همینجاشم که گفتی ممنون ، انسان وقتی به شک میرسه همه چیزو منکر میشه ، دست خود ...

ان شاءالله خدا به حق همین شب های عزیز هممونو به راه راست هدایت کنه برای منه روسیاه دعا کن عزیزم 

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش همین روضه امام حسین خیلی کمکم کرده یعنی تقریبا تنها چیزیه که نزاشته اتصالم قطع بشه

این خیلی خوبه 

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2731

اسی تا جایی که من میدونم خواب های معنوی هست ی نفر برام تعریف کرد خوابشو تو خواب چیزی دیده بود که اصلا بهش فک نمیکرد و از نظر خودش رویای صادقه بود 

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

بخاطرمشکلی که برادرم داشت مادر رفت مشهد نذر کرد اگه صاحب بچه ای شد دخترشد معصومه بزاریم پسرشد محمدجواد ،زن داداشم بچه اش پسر بود مادرم نذرش روگفت قبول نکرد شب خواب دیدم توحرم کنارسقاخونه ام خادم امام رضااومد کنارم گفت آقاباکسی شوخی نداره ،صبح زنداداشم زنگ زد دیشب خونریزی گرفته وخوابم روگفتم الایه محمدجواد شیطون ۳ساله داریم

2740
 بخاطرمشکلی که برادرم داشت مادر رفت مشهد نذر کرد اگه صاحب بچه ای شد دخترشد معصومه بزاریم پسرشد ...

اگه رفتی حرم برای منم از ته دلت دعا کن شرایطم سخته

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
ببین عزیزم خواب حجتیت کامل نداره  مخصوصا خوابهایی که من وامثال منه گناهکار میبینیم بت پیشنهاد ...

متشکر از پیشنهادت ، دارم میخونم ولی هنوز کامل وقت نزاشتم ، خدا بخواد تا آخر محرم دیگه حالم خوب شه باشه و به یقین رسیده باشم

ممنونم💜

یه کسی رو بهت معرفی میکنم که با یه خواب تمام زندگیش عوض شد والان فقط وفقط زندگیش وقف امام‌زمانه من‌و همسرم هم زندگیمون رو مدیون ایشون هستیم 

ایشون استاد محمد شجاعی هستن 

اگه تو گوگل سرچ کنید داستانشون از زبان اقای راعفی پور هستش 

اسی تا جایی که من میدونم خواب های معنوی هست ی نفر برام تعریف کرد خوابشو تو خواب چیزی دیده بود که اصل ...

بله هست ، فکر میکنم باید خیلی پاک باشی تا رویای صادقه ببینی