2733
2734
عنوان

خواب ها و تجربیات معنوی💕

4720 بازدید | 65 پست

سلام ، شبتون بخیر دوستای عزیزم ، راستش خیلی وقت بود میخواستم همچین تاپیکی بزنم ، گفتم الان هم که فضا معنوی هستش بهتره ، راستش من از لحاظ معنوی توی شرایط خوبی نیستم ، دچار شک شدم ، دارم تلاش میکنم به حقیقت درون برسم ، خیلی نیاز دارم تجربیات و خواب های معنوی که ایمان و اعتقاد بهتون بخشیده رو برام بگید ، بهم کمک میکنه ، ممنون میشم اگه با احترام به تمامی عقاید خواب هایی که از ائمه ، پیامبران و کلا فضاهای معنوی داشتن رو بگید💕

میگن اینجور خواب ها رو نباید به کسی بگی

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم نمیدونم چی بگم و چطوری بگم خودم ایمانم همچین محکم نیس منظور ن اینک اهل نماز و دعا و... نباشم هستم اما در حدی نیستم ک بخوام صحبت کنم 

ولی ی چیزی رو برات تعریف کنم 

مامانم هرسال روضه داره محرم 

دوساله من پذیرایی میکردم این افتخار داشتم انشالله امسال هم قسمت و روزی من باشه 

پارسال ک پذیرایی میکردم با سال قبل فرق میکرد سال قبل بخاطر مامانم پذیرایی میکردم ک نمیتونه زیاد راه بره و با خودم غر میزدم چرا نمیرن چرا نشستن بخورین برین 

اما پارسال بخاطر امام حسین پذیرایی کردم اینقدر هم خوشحال بودم با روی خوش پذیرایی میکردم هرکس میشست تا ساعتها بازم پذیرایی میکردم کنارشون میشستم و... روضه مامانم ک تموم شد بعد چند روز خواب دیدم ی شب 

ک با مامانم اینا رفتیم سینما یهو جلو در سینما شلوغ میشه روم برمیگردونم میگم مامان وشل کن بیا بریم زیارت وقتی برمیگردیم میفهمم اومدم مکه تو خوابم گریه میکنم باورم نمیشد روم برمیگردونم سمت سینما اسم سینما رو ببینم اما میبینم سینما نیس فرودگاه بوده با مامانم میریم سمت خونه خدا کعبه دیده میشد خیلی خوشحال بودم 

دیگه خواب ندیدم انشالله امسال حداقل تو خواب برم کربلا خیلی دوس دارم برم 

دخترم بارداربودم رفتم امام رضا برگشتنی اقا به خوابم اومد گفتن دخترت نظرامام رضاست درصورتی که من هنوز ...

الهی بگردم مهمون امام رضا بودی انشالله موفقیتهاشو عروسیشو بچهاشو ببینی همیشه سالم و سلامت کنار هم باشین خنده از لباش هیچوووووقت محو نشه انشالله 

امین

دخترم بارداربودم رفتم امام رضا برگشتنی اقا به خوابم اومد گفتن دخترت نظرامام رضاست درصورتی که من هنوز ...

یعنی حود امام رضا بود تو خوابت؟

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
2740

خواب های معنوی ۹۹ درصدش تصورات ذهنی و ناخوداگاه خودمونه.  از میل و علاقه خودمون به اون بزرگواران ناشی میشه.   

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 

منم یه بار خواب دیدم دور یه سفره نشستم گفتن این سفره ی امام حسنه یه دفعه یه دری باز شد نگاه کردم دیدم پشت در حرم حضرت عباسه خیلی حال و هوای خوبی داشت

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
راستش منم احساس میکنم که اینطور باشه ولی خب شنیدم خواب هایی رو که خبر از آینده داده و این خیلی جالبه

نه اصلا من یک بارم خواب بهشت و جهنمو دیدم ولی موقع خواب بهش فکر نمیکردم

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
راستش منم احساس میکنم که اینطور باشه ولی خب شنیدم خواب هایی رو که خبر از آینده داده و این خیلی جالبه

اره منم خیلی دلم میخاست خاب های معنوی که دیدم رویای صادقه می بود اما متاسفانه اکثرشون نیستن. 

روان انسان خیلی پیچیده است و بازیگر درجه یک توی رویاها. 

البته رویای صادقه واقعیت و امکانش هست.  ولی خوابهای معنوی به شکل معمول که میبینیم ایمه و حرم و...  اکثرا همون تاثیرات و تصورات  ضمیرناخوداگاهه. 

اگه میخای رابطتو قوی کنی عزیزم هیچ نیازی به خواب و تجربه نداری کافیه فقط بری پای روضه اقا  

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
خواب قشنگیه ، منم خیلی از خدا میخوام یه نشونه فقط تو خواب بهم بده ولی دریغ ، قبلا آره ولی الان نه ، ...

چشم عزیزم ان شاءالله لیاقت داشته باشم 

چه جالب ، اگه میشه برامون تعریف کن چجوری بود

عزیزم اگه اجازه بدید تعریف نکنم فقط بگم که به خدا این چیزا راسته من نمیدونم بعضیا چجوری انکارش میکنن 

2706