2733
2739

من خودم اینکه نشد یه بار از ته دلم همیشه خوش باشم همیشه تهش خراب میشه همه چی...وای دلم خیلی گرفته فقط شماها همتون هستید که می تونید آرامم کنید ....دعا کنید برام امام حسین امسال حاجت همرو بده منم تو اونا 😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حسرت اینکه برگردم ب قبل رشته ای ک دوست دارمو برم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
ماه عسل کل خاندان شوهر باهامون اومدن.حسرت یه ماه عسل موند رو دلم

اووووفف

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2738

حسرت اینکه کاش شهر غریب نمیومدم

حسرت لحظات بی قهر

2706