2733
2739

شوهرم با یکی حرفش شده بود بعد یه نفر دیگه رفته بود ب طرف ک با شوهرم حرفش شده بود..گفته بود اره فلانی فلان حرفو زد و...درحالی ک شوهرم اهل اینجور چیزا نیس با اونیم ک حرفش شده بود سر ی چیز دیگ بود ک مشکلشون حل شد نفر سومی میونه رو بهم زد شوهرمم رف بهش گف اگ ی بار دیگه بخوای پشت سرم حرف بزنی تیکه تیکه ات میکنم اونم رفته شکایت کرده از شوهرم فردا دادگاهشونه خیلی ناراحتم خیلی..شوهرم خوشش نمیاد پاش ب اونجور جاها باز شه از ی طرفم من عصابشو بهم زدم داغونه الان تروخدا واسش دعا کنین مشکلی پیش نیاد فردا..پرونده سازی نکنن واسش😔

آذر ماهیا عشقن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین دوستم  دعای مشلول و ۱۰ تا یا جواد و ۱۰ تا یا ودود بخون عزیزم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2738
وا چه ربطی داره،واسه این چیزا ک زندون ن میندازن.  تازه با یه حرف ک دادگاه تشکیل نمیشه،حتما یه ...

همون ک گفته ب طرف تیکه تیکه ت میکنم اونم رفته شکایت کرده ک فلانی منو تهدید کرده

آذر ماهیا عشقن❤
ب چ جرمی؟؟تهدید کردن؟؟عزیزم تو این موقع باید پشت شوهرت باشی نه ناراحتش کنی....هرچی شد پشتش باس...دلگ ...

اره ب جرم تهدید😏 من با پسرداییم میگفتم میخندیدم درحالیکه بچس شوهرمم ناراحت و عصبی شد

آذر ماهیا عشقن❤
همون ک گفته ب طرف تیکه تیکه ت میکنم اونم رفته شکایت کرده ک فلانی منو تهدید کرده

عزیزم چیزی نمیشه نگران نباش،یه تعهد میگیرن ازش کاری نمیکنن.ولی به همسرت بگو دیگه دور و برشون آفتابی نشه،چون خدای نکرده مشکلی پیش بیاد واسشون اول از همه به همسر شما مشکوک میشن.

ای بابا اسنا چیزی نیس شوهر من با یارو دعواش شد زدن تیکه تیکه کردن هم دیگه رو شوهرم ناقص کرد یارو رو هنوز دادگاه تشکیل ندادن هی سر میدوئونن

بچه هام همه دنیامن😍😍😍
2706