2737
2739
عنوان

تخمدان خیلی ضعیف

6104 بازدید | 29 پست

سلام روز سیزده سیکلم رفتم سونو گفت تخمدانت خیلی ضعیفه و چن تا فولیکول هفت داشتم..در حالیکه این ماه لتروزول خورده بودم..خیلی تقویت کردم .کسی تجربه ای داره کمکم کنه.

چن ماه پیش سونو واژینال دادم دکتر زنان گفت تنبلی خفیف داری فولیکول فعال هم  داری حالا من موندم چیکار کنم..

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنبلی تخمدانت رو حتما درمان کن 

مطمئن باش نتیجه خوبی خواهی گرفت 

درمانش هم تحت نظر دکتر متخصص عالی باش 

ورزش دارو حذف شیرینی ها و چربی ها و فست فود 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
هیچ به جز قرص باید آمپول بزنی تا بیشتر رشد کنه

آمپول چی؟ بنظرت به دکتر بگم برام مینویسه؟

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

گرمیجات بخور ، گزنه دم کن بخور، سیاه دانه بخور، ورزش کن، انشالله خدا بهت یه نی نی خوشگل میده به حق این ماه

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2738

تازه اول راهی عزیزم 

خوب خوب میشی 

با تغییر دارو و امپول 

تازه ماه اوله خوردی ...دو سه ماه طول میکشه تاثیر کنه ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
تنبلی تخمدانت رو حتما درمان کن  مطمئن باش نتیجه خوبی خواهی گرفت  درمانش هم تحت نظر دکتر ...

الان سه ماهه رژیمم ۱۰ کیلو کم کردم اما متاسفانه ورزشو چدید پیگیر نبودم😢

شما علاوه بر مصرف دارو باید آمپول هم بزنی برای رشد فولیکول ها و آزاد سازی آنها 

که حتما نظر دکترت مهمه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706