2733
2734
دقیقا مشکلم همینه انقد سفتتتت میگیرم وقتی شل میگیرم یه کم میشه بعد ناخوداگاه سفت میگیرم نمیدونم چرا ...

راستی من تاپیک واژینیسموس سایت ماما سایت هم میخوندم میخواستم انجامش بدم گفتم چه کاریه 

همه اش برمیگرده به ذهنت که آروم باشی عضلاتت شل باشه

خدایا خودت مواظبش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمرکز کن رواحساست.بیشتر روی مقدمه کار کنین.وبه لذت باهم بودن فکر کن درکنار پیشنهاد دوستان

وقتی هی امادم میکنه هی میاد تو ذهنم ک الان باید درد بکشم بعد رابطه هم چون دردم زیاده با شوهرم حرف نمیزنم میگ از من بدت میاد

2728
2740
واسه منم خودم خیلی سخت میکردم از بس سفت میکردم خودمو..  ی بار گفت کارت ندارم بعد حواسم نبود تم ...

بدبختی اینه میفهمم شوهرم داره گولم میزنه گریههههه میکنم میگم تو دروغ میگی

ی چیز شنیدم گفتم شاید منم اینم

مجید دلبندم واژینیسموس. من خودم چندتا دکتر رفتم فایده نداشت بچه ها این مسئله با شل کن شل کن حل نمیشه من خودم کشیدم میدونم استارتر چی میگه. صبور باشه و ببین با کدوم پوزیشن دردت کمتره و با یه عالمه لوبریکانت چربش کن یه بار که رفت تو دیگه حله

مرا عهدی است با جانان...
کاش منم حل بشه

میشه ان شاءالله. بد دردیه گلم میدونم. یه شب که شوهر صبورم دیگه از کوره در رفت و فکر میکرد من خیلی کم طاقت یا نازنازی ام بدترین شب زندگیم بود. خدا ان شاءالله هرکسی این مشکلو داره زود براش حل کنه

مرا عهدی است با جانان...
بدبختی اینه میفهمم شوهرم داره گولم میزنه گریههههه میکنم میگم تو دروغ میگی

کمی بیخیال باش.. ی ذره درده تموم میشه.. 

بد تر از زایمان ک نیس

خدایا شکرت ..واسه نی نی دار شدن همه منتظرا صلوات بفرستین.
کمی بیخیال باش.. ی ذره درده تموم میشه..  بد تر از زایمان ک نیس

خب وقتی هنوز درکی از زایمان نداره که نمیشه بهش گفت چرا تحمل نمیکنی. من که به درد سفتم و تا رو به قبله نشم آخم درنمیاد از درد و سوزش جیغ میزدم و گریه میکردم. این مشکل انگار فرق داره کلا

مرا عهدی است با جانان...
2706