2737
2734
عنوان

چله زیار ت عاشورا

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 61 پست
ممنون گلم. میگم ی سوال دیگه.. بنظرت قرصم فاسد بوده؟میترسم بعدا بخوام استفاده کنم باز پریودشم. 

اگه اذیت میشی قرص نخور تو اون هفت روز یا مامانت نائب بشه یا میتونی ازین گروه صلواتی نائب بگیری اون موقع اصلا احتیاج به قرص نداری عزیزم 

تو کانال تلگر ام آیت الله حق شناس عضو بشو اونجا همه چیزو راحت توضیح داده تو این کانال نائبان صلواتی هم عضو بشو اگع دوست داشتی که خیالت راحت میشه اونجوری از نائب داشتن 

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏
اها.. آره همینو میخواستم بدونم. که ایا باید نمازهای خودشو بخونه مال منم بخونه؟که جوابمو گرفتم ممنونم ...

اگه به روش حق شناس بخوای بخونی نمیشه باید هم خود زیارت و هم نمازش رو نایب بخونی ینی کل اعمال رو اون انجام بده ولی شما فقط صدقه بدین و گناه هم نباید بکنی تو اون هفت روز 

نمیشه خودت زیارتشو بخونی نایب نمازشو همه رو باید اون بخونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه به روش حق شناس بخوای بخونی نمیشه باید هم خود زیارت و هم نمازش رو نایب بخونی ینی کل اعمال رو اون ...

درواقع تو این هفت روز که نایب میگیری نایب باید همه اعمال زیارت عاشورا حق شناس رو کامل انجام بده علاوه بر این نایب باید نمازاشو اول وقت بخونه و گناه نکنه شماهم باید تو اون هفت روز گناه نکنی و فقط صدقه رو بدی 

اگه به روش حق شناس بخوای بخونی نمیشه باید هم خود زیارت و هم نمازش رو نایب بخونی ینی کل اعمال رو اون ...

ممنونم عزیزم. فداتــــــــــ

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2731

قربونت برم انشالله خدا حاجتتو زود بده بهت

اما الان ب ما گفتی حتی اگر مادربزرگوارتون هم بخوان ادامه بدن اشکال داره و باطله ما فهمیدیم 

عزیزم صبر کن تموم بشه دوباره شروع کن اگر متاهلی و همسرت پایه اس ازش بخواه کمکت کنن نماز و سجده رو با اشاره ایشون بخونن بقیشو خودتون 

بنظرم بهترین کار اینک صبر کنی تموم بشه و ب هیچ کس دیگه نگو 

قربونت برم انشالله خدا حاجتتو زود بده بهت اما الان ب ما گفتی حتی اگر مادربزرگوارتون هم بخوان ادامه ...

اها یعنی تو مجازی هم هیچکس نباید بفهمه؟ باشه چشم

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2738
کلا هیچکس فرقی نداره کجا باشه

خیلی خیلی این چله مراقبت میخواد..

امروز از یه ما ما پرسیدم گفتم نمیخوام پریودشم. راهنماییم کرد ولی خدای نکرده اگه دفعه بعد پریودشم دق میکنم 

زنگ زدم دفتر ایت اله.گفت پدرمادرت بدونه عیبی نداره. 

گفتم ک متاهلم. 

راستی میخوام برم توگروه تلگرامی نائبان ک ی روزی به دردم بخوره.. اما هرکارمیکنم نمیشه این لینکو یکی از کاربرا داد.

چیکارکنم؟

ارتباط با گروه  نايبان 👇👇@khadem110135 مدیر گروه❤️@Lya_lii@sepide59135@zendeqimemamhosein@Negar1144@Yazahra_yaali313🌸☘️🌸☘️🌸☘️ثـــواب زدن گـروه هـديه به سيد الشهــدا عليه السلام🌷

خیلی خیلی این چله مراقبت میخواد.. امروز از یه ما ما پرسیدم گفتم نمیخوام پریودشم. راهنماییم کرد ولی ...

چ خووووب 

ن دیگه پرسیدین همون روال رعایت کنین انشالله ایندف قط نمیشه چلتون و حاجت روا میشین 

منم دعا کنین ی همسر خوب نصیبم بشه

راستی میخوام برم توگروه تلگرامی نائبان ک ی روزی به دردم بخوره.. اما هرکارمیکنم نمیشه این لینکو یکی ا ...

خوب عزیزم انگشتتو بذار رو یکی از اون ای دی ها نگه دار انتخاب ک کرد کپی رو بزن 

بعد برو تو تلت تو پی وی ی نفر برو اونجا کپی کن و اولش @بذار بهد کپی کن ارسال بزن ای دی ابی رنگ میشه روش کلیو کنی پی وی یکی از خادمین همون گروه هستش

2706