2733
2739
عنوان

چله زیار ت عاشورا

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 61 پست

‍ ‍ ‌ 🍃🌺طریقه خواندن زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام 🌺🍃

🍀 #۱ تعداد ۱۰۰ الله اکبر گفته شود.

🍀 #۲ بعداز ۱۰۰ الله اکبر یک بار سلام گفته شود

(اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ)

و یک بار لعن

(اَللّهُمَّ  الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ آخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِکَ اَللّهُمَّ  الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَیْنَ وَ شایَعَتْ وَ بایَعَتْ وَ تابَعَتْ عَلى قَتْلِهِ اَللّهُمَّ  الْعَنْهُمْ جَمیعاً)

فقط لعن و سلام گفته شود بدونه خواندن زیارت عاشورا.

🍀 #۳ از اول زیارت عاشورا شروع به خواندن میکنیم تا ابتدای ۱۰۰ لعن ( #لعن_و_سلام_گفته_نمی_شود ) و ادامه زیارت عاشورا #خوانده_نمی_شود.

🍀 #۴ بلند میشیم و #دو_رکعت_نماز هدیه به امام حسین علیه السلام میکنیم.

🍀 #۵ بار مجدد تعداد ۱۰۰ مرتبه الله اکبر  می گوییم.

🍀 #۶ از اول زیارت عاشورا شروع به خوندن میکنیم تا به ۱۰۰ لعن که رسیدیم ( #تعدادصدلعن_وصدسلام_گفته_میشود ) بصورت کامل بعداز سلام ادامه زیارت عاشورا رو  میخونیم تا سجده.

🍀 #۷ مجدد ۲رکعت نماز زیارت امام حسین (علیه السلام) خوانده میشود.

💢حاج آقا حق شناس فرمودند بهترین #روز برای #شروع زیارت عاشورا #چهارشنبه هست.

💢موقع خواندن زیارت عاشورا اصلا باکسی نباید صحبت شود حتی یک کلام  ، بسپارید تو این یک ساعت کسی با شما کاری نداشته باشه.

💢وقت خواندن باید از طلوع تا قبل از غروب آفتاب باشد یعنی وقتی هوا روشن هست باید خوانده شود

💢ترتیب باید رعایت شود از ابتدای شماره یک تا انتهای شماره هفت

به اندازه وُسع هر روز صدقه به امام زمان داده شود

💢مهترین مطلب مراقب اعمال بودن است (ترک گناه انجام واجبات)

✅دوستان ابا عبدلله ع کسانی  که تو شماره دو اول لعن رو میگفتن فرمودن اشکالی نداره ادامه چله رو اول سلام بگن بعد لعن رو

✅مهم تر از همه چی و انجام واجبات و تر ک گناه میباشد حتی اگه تعداد صد لعن و سلام رو هم اشتباهی چنتا زیاد بشه ایت الله جاودان فرمون نیتش 100 تا بوده اشتباهی چنتا اذافه گفتن اشکال نداره

✅مهم

این چله زیارت عاشورا رو برای فرج  مولامون #حضرت_مهدی عج خونده بشه

فرج امام زمان رو روبرو قرار بدیم و حاجت خود را پشت سر فرج امام زمان(عج)قرار بدیم

✅🌹دوست داران ایت الله حق شناس و مجتهدی ره 👇👇👇

https://telegram.me/joinchat/A7rcUz51o6yMyEhoda2qJw

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏
آره عزیزم باید بهش یاد بدی که چجوری بخونی مامانت اگه بخواد نائب بشه نباید گناه کنه و نمازاشو اول وقت ...

همیشه نمازهاش اول وقته اهل مو بیرون گذاشتن و ترانه و گناه اینا نیست

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم باید بهش یاد بدی که چجوری بخونی مامانت اگه بخواد نائب بشه نباید گناه کنه و نمازاشو اول وقت ...

مامانم بخواد نائب بشه بابام بفهمه؟یانفهمه؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
روشش رو میدونم. منتها میخوام برای پریودی نائب بگیرم .نمیدونم نائب دقیقا باید چیکارکنه؟؟و اینکه ایا م ...

من کلا نائب گرفتم 

بهتره از چهارشنبه باشه ولی نشد اشکال نداره

نماز واجب و گناه نکردن و همه موارد 

نمازش نباید تو اون مدت قضا شه 

2728
من کلا نائب گرفتم  بهتره از چهارشنبه باشه ولی نشد اشکال نداره نماز واجب و گناه نکردن و همه مو ...

نائب نمازواجب ها رو هم باید بخونه؟

من دلم میخاد این چله رو بگیرم ولی شوهرم پایه نیست اگ بهش بگم مسخرم میکنه از طرف یهم بچه کوچیک دارم نمیتونم دوساعت بشینم بدون حرکت یا حرف ولی خدایا ازت میخام توفیقشو بهم بدی خدا شکرت 

2740
مامانم بخواد نائب بشه بابام بفهمه؟یانفهمه؟

بستگی داره عزیرم

اگه تو اونه مادت اینا زندگی میکنی فک نکنم مشکلی داشته باشه 

اخه میگن چله رو هیچ کسی نباید بفهمه بجز اهل خونه ینی افرادی که با هم تو یه خونه زندگی میکنین اونم بخاطر اینکه کسی وسط چله باهاتون حرف نزنه و کاری باشما نداشته باشه اون زمانی که چله میخونی اخه اگه حرف بزنی باطل میشه 

من اینجوری شنیدم تو کانال آیت الله حق شناس

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏

عزیزم ب مدیر کانال آیت الله حق شناس پیام بده همه سوالاتو از اون بپرس کمکت میکنه 

اینقدم استرس نداشته باش هیشکی از سفره امام حسین دست خالی برنمیگرده

بدونِ تاریخ...بدونِ امضاء...
آره باید بخونه کلا کسی که میخواد چله رو بگیره نباید گناه کنه و نمازاش باید اول وقت باشه 

ممنون گلم. میگم ی سوال دیگه.. بنظرت قرصم فاسد بوده؟میترسم بعدا بخوام استفاده کنم باز پریودشم. 

البته نماز های واجب خودشو 

اها.. آره همینو میخواستم بدونم. که ایا باید نمازهای خودشو بخونه مال منم بخونه؟که جوابمو گرفتم ممنونم.

پس اینکارو میکنم. خودم زیارت عاشورا رو میخونم وقت نمازهای زیارت  به مامانم میگم بخونه نمازها رو.( اون دو تا دو رکعت)درسته؟؟

یا کلا باید  زیارت رو کلا خودش انجام بده؟ 

2706