2737
2734
عنوان

خانومایی که خرید اینترنتی میکنن بیان لطفا🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 27 پست
منظورت از اطمینان چیه خب ؟؟

یعنی دزد نباشن پولو واریز کنی دیگه غیبشون بزنه😅

یا چیزی که میفرستن مثل عکسی که میذارن باشه( جنس و کیفیت و اینا)

و...🙄

میشه واسه حاجت منم یه صلوات بفرستین؟؟🙈❤
یعنی دزد نباشن پولو واریز کنی دیگه غیبشون بزنه😅 یا چیزی که میفرستن مثل عکسی که میذارن باشه( جنس و ...

حتما به اونایی که میگن هزینه درب منزله فقط هزینه پست رو بدین اصلا اصلا اطمینان نکنین.

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا برعکس من خداروشکر هر وقت چیزی خوشم اومده خریدم و همونی بوده ک خاستم پولمم نخوردن چ جوری میشه ک ...

پیجایی که ازشون خریدی رو میگی؟

یه بار اینترنتی ریختم نگو از اون قلابی هاس که هک میکنن.10 دقیقه بعدش 800 کشیدن از کارتم

عه من اصلا  عقلم نمیکشید با اطلاعات ساده کارت بتونم بکشن  .منم خیلی وقتها شده  ک خرید کردم حساب کتابها م جور نبوده شایدم  پول میکشیدن ازم اه خاک تو کلم خوب شد گفتی ب عقلم نرسیده بود 

2731
عه من اصلا ب عقلم نمیکشید با اطلاعات ساده کارت بتونم بکشن  .منم خیلی وقتها شده  ک خرید کرد ...

اره خیلی مواظب باشین.

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.
یه بار اینترنتی ریختم نگو از اون قلابی هاس که هک میکنن.10 دقیقه بعدش 800 کشیدن از کارتم

خدا لعنتشون کنه همین چیزاس که باعث میشه اینقد عقب بمونیم

الان خیلی جاها ساده ترین خریداشونو انلاین سفارش میدن

بعد ما...😑

2740
حتما به اونایی که میگن هزینه درب منزله فقط هزینه پست رو بدین اصلا اصلا اطمینان نکنین.

اخه الان خیلیییبیی کم پیدا میشن اونایی که پرداخت درب منزل باشه

بیشتریا همون اول بای  واسشون کل مبلغو واریز کنی بعد واست ارسال میکنن😑

Digi style? میشه دقیق اسمشو بگی؟

توی نت بزن خرید کیف دیجی استایل مثلا, برندهای مختلفو واست میاره من قبل از گرونیا کفشو کیف منگو خریدم وقتی رسید دستم از عکسشون شیکتر بود فقط کفشش یه کوچولو آزاد بود یه کفی انداختم اوکی شد

عزیزم کیف کفش نخریدم قسمت نشده هنوز .نقره خیلی خرید کردم و شال کیفیتش خوب بوده و  دقیقا مشابه ع ...

اها پس هیچی مرسی عزیزم من بیشتر دنبال مانتو و کفشم🙄

توی نت بزن خرید کیف دیجی استایل مثلا, برندهای مختلفو واست میاره من قبل از گرونیا کفشو کیف منگو خریدم ...

اها فکر کردم پیج اینستاس

مرسی عزیزم

اخه الان خیلیییبیی کم پیدا میشن اونایی که پرداخت درب منزل باشه بیشتریا همون اول بای  واسشون کل ...

چرا بعضی کانالای تلگرامی هستن

این دعا نویسام شیادن این کارا رو میکنن.