2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

٣١ و خيلي بدم دوس دارم اين ٧هفته بگذره زود تر خسته شدم 😕😕😕😕

انشالله بسلامتی

کی وقت زایمانته؟

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
من همش خوابم زیاد اذیت نمیشم .کارا خونه رو هم شوهرم انجام میده

من خوابم نمیاد خیلی کم خواب شدم من خودم همه کارای خونه رو انجام میدم 😅

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
2728
من هفته سی وپنجم سزارین دومم هست سونو وزن و فقط سی هفتگی دادم.سونو سی وچهار هفته دادم واسه چسبندگی ج ...

خب من الا گفته باید برم واسه وزن جنین مایع دور جنین دکترم گف دوس داری برو ...پیش خودم گفتم شاید من طبیعی نیسم اینجوری گفته چون طبیعی ک نمیزاییم بخان بدونن بچه چقدره درسته یا نه 

قبله بارداريم داشتي؟ من همش جام دستشوييه اصلا خواب ندارم😭😭😭😭

نه تو بارداری اینجوری شدم انگار بچه فقط دور نافمه اصلا پهلو ندارم 

2740

میتونی مثلا ظرف بشوری ؟ من خیلی سختمه اصلا عضلات پام درد میگیره نمیتونم زیاد سر پا بمونم مگه اینکه هی یکم بشورم بیام استراحت کنم بعد دوباره برم بشورم

من هم كم خوابم هم سركار ميرم هم غذا درست ميكنم

فقط نظافت و اينا نميكنم كارگر دارم دو هفته يه بار

انشالله بسلامتی کی وقت زایمانته؟

من ميخوام ٣٧.٣٨هفته سزارين كنم

يعني چاره ايي ندارم چون بيشتر نميتونم تحمل كنم

دهانه رحمم بااينكه سركلاژ شدم ٥سانت بازه🤷‍♀️

خب من الا گفته باید برم واسه وزن جنین مایع دور جنین دکترم گف دوس داری برو ...پیش خودم گفتم شاید من ط ...

من خودم تا هفته سی وهفت دیگه سونو نمیدم که تاریخ زایمانم ودقیق بگن.شما هم استخونای و ا ژ ن ت تیر میکشه انگار داره نصف میشه😓

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
واي منم همش جام تو دستشوييه 😭😭 شب تا صبح كلافه ميشم 

من زیاد نمیرم 

فقط تو خواب که میخوام بچرخم انگار کل استخون های کمرو لگنم شکسته خیلی درد میکنه😐

2706