2733
2739

میخواد من فقط به خونوادش اهمیت بدم

اونا منو آدم حساب نمیکنن

همیشه با کنایه حرف میزنن

مادرشوهرم همه رو دعوت میکنه بجز من

رفتار شوهرت با خانوادت چطوره؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشیدا ولی شوهرت غلط کرد نزاری سوارت بشه اصلنم ب خانواده شوهرت اهمیت نده چه بی فرهنگن اگه انقد ازت ...

آرااااام

چرا اینقدر تند میرید😂

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2742
ببخشیدا ولی شوهرت غلط کرد نزاری سوارت بشه اصلنم ب خانواده شوهرت اهمیت نده چه بی فرهنگن اگه انقد ازت ...

مادرشوهرم میخواد بچه مو از من دور کنه

منم نمیزارم بره اونجا اصلا

وقتی میرفت بهش حرف رک زدن یاد میداد

تهش میگفت بچه ت بی تربیته

مادرشوهرم میخواد بچه مو از من دور کنه منم نمیزارم بره اونجا اصلا وقتی میرفت بهش حرف رک زدن یاد مید ...

واح واح بلا به دور باشه ،نزاری بچت به هیچچچچچ عنوان سمت اونا بره ،واقعا من موندم چقدر خباثت 

2738
مگه دروغ میگم عزیزم ؟

دیگه نه در این حد 

شوهرش با خانواده استارتر خوبه توقع داره استارتر هم با خانوادش خوب باشه

نگاه صفر و صدی نباید داشته باشیم

بره بیاد احترام بذاره ولی صمیمی نشه